2726
عنوان

دلم برای پسرم کبابههه

1022 بازدید | 44 پست
دو سه روزیه خیلی دعواش میکنیم من این روزا خیییلی سنگین و بی حوصله شدم باباش ام سرماخورده و اعصابشو نداره دو سه شبه میاد خونه حتی پسرم یه شیطونی کوچولو کنه با عصبانیت بهش میگه نکن بشین میزنمت و....
من و خداوند هر روز صبح فراموش می کنیم.. "او" خطاهای من را و"من"لطف او را!!
امروز صبح تا از خواب پا شد گفت مامان فکر کنم تو خواب دست توی دماغم کردم الان دعوام میکنین؟! دلم خیلی براش سوخت از صبح هر کاری کنه با استرس میگه شب بابا بیاد دعوام میکنه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هروقت از دست کارهای کودکمون عصبانی و خسته شدیم این متن زیبا رو با خودمون مرور کنیم : مادامی که این اطفال در کنارت هستند تا می توانی دوستشان بدار، خود را فراموش کن و به ایشان خدمت کن شفقت فراوان خود را از انها دریغ نکن، مادام که این موهبت با توست قدرش را بدان و نگذار هیچ یک از رفتارهای کودکانه انها بدون قدردانی بماند این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست آگاه باش که برای همیشه از دست خواهد رفت
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
دیشب به من گفت مامان کتاب میخونی برام ولی قبل اینکه جواب بدم شوهرم گفت مگه نمیبینی مامان داره شام میخوره پسرم ام با خنده کتابشو انداخت هوا اتفاقی خورد به باباش انقدر دعواش کرد و کتابشو با عصبانیت پرت کرد پسرم
2706