2733
2734
من خیلی دست تنهام .الان 37 هفته و 2روزمه. اگه قرار شد برم بیمارستان واسه زایمان نمیدونم چیا باید با خودم ببرم. حتی نمیدونم لباس به نی نی چیا باید بردارم میشه یه عکس از اونایی که بردین و لباس های نی نی و وسایلی که بردین بندازین من بدونم چیا باید بردارم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه هواها سرده لباس بچه چی بردارم. یه پتو نوزادی . یه زیرپوش یه کلاه یه دستکش و یه سرهم نخی بردارم کافیه؟ آخه میگن واسش کت اینا بردار سردش میشه. لباسای نوزادی که همه نخی و نازکه .کلفتشو ندارم
اگر اونجایی اینخا و که بزداشتی که کاپشنی چیزی کتی پشمی یا کلفت بردار...تو بیمارستان گرمه اما موقع ترخیص اذیت نشه بچه....اگر نداری یه پتوی نوزادی بخر از این کلفتاااااا...مثل پتو گلبافته...خیلی گرم میکنه....جوراب کلفت و کلاه ببر...خیلی بیخیالیاااااا هنوز ساک نبستی؟
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
2738
من یه عالمه وسایل بردم هیچکدوم استفاده نشد بعدم تن بچه دوروزه که کاپشن نمیکن خانمی کریر ببر نینی رو بذار توش موقع ترخیص پتو نازک و کلفت هم بردار نازکه رو بپیچ دور تنش کامل کلفترو بکش روش لباسم حتما خود بیمارستان میکنه تنش با کلاه و دستکش جورابم نمیخواد لباسش حتما سر همیه پوشکم یه بسته ایرانی خود بیمارستان میذاره وسایل ارایشتو بردار و گوشی یا تبلت . دوربین واسه اولین عکسای نوزاد البته بدون فلاش ازش عکس بگیر لباسم برای خودت یه دست بردار با نوار بهداشتی
[smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
لباسم اومد خونه سایز 0 تنش کن مال خودشو تو بیمارستانم اگه ببری بدی مال خودتونو میپوشونن به نینی یه بسته دستمال کاغذی و اینام اگه اتاقت خصوصی نیست بردار کلن یه ساک کوچیک جمع کن قدمش پیشاپیش مبارک باشه
[smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley][smiley]s/sm_41.gif[/smiley]
اگر خصوصی میری تقریبا همه چیز میدن کمپوت گلابی حتما ببر..اگر احتیاج به دربازکن داره اونم بردار یک بسته دستمال کلینکس دستمال مرطوب حتما بردار....چون ممکنه بعد از عمل جایی کثیف شده باشه یا صبح زود نتونی از تخت پایین بیای یا مهمون داری یا نی نی و می خوان بیارن پیشت...در هر صورت با دستمال مرطوب راحت دست و صورت و.... تمیز میکنی شناسنامه کارت ملی و دفترچه بیمه و پول و بزار دم دست نی نوش خیلییییییییییی به کارت میاد.از اون مدلی که تا میشه چون خوابیده هیچی نمیتونی بخوری حتی آب من همه چی با اون نی ها می خوردم اگر برای دیدنت کسی میاد با خودت یک بسته شکلات و ... بردار. من چون تابستون زایمان کردم همسرم برای مهمونا آب میوه شیرینی داد...شما می تونی نسکافه بدی برای نینی یکدست کافیه با سرهمی شامل: بادی شلوار کلاه دستکش سرهمی زیر انداز یکبار مصرف یک بسته بخر وقتی میای خونه هم برای خودت هم نینی خیلی استفاده میشه کرم سینه و ... فعلا نخر چون خدایی نکرده مثل من نینیت سینه نمیگیره و پد سینه و کرم و شیردوش و ......... میشه بلا استفاده موبایل و شارژر یادت نره دوربین عکاسی و شارژر یادت نره نوار بهداشتی فایده نداره از این پوشک های بزرگ بچه هست قدیمی ها از اونا باید بزاری با شورت سرجری از داروخانه بگیر چون خیلی نرم و راحته و بخیه هات و اذیت نمیکنه یک شیشه شیر هم بردار پوشک برای نینی خودشون میبندن بردنش فایده نداره
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
لیوان یکبار مصرف هم خیلی خوبه چند تا داشته باشی لوازم آرایش هم که دوستان گفتن حتما آرایش کن شبیه روح نباشی وقتی گفتن میتونی مایعات بخوری آب گلابی و بخور.....چون تا شکمت کار نکنه مرخصت نمیکنن
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2706