2703
2553
سلام دوستای گلم من دکترم شجاعی اصل بود اولش به من گفت میبرمت بیمارستان مصطفی خمینی برای سزارین با دستمزد خودش 1600 میشه تازگی ها به من گفته دیگه مصطفی خمینی شکم اولی ها سزارین نمیکنه گفت میبرمت یاس سپید با دستمزد خودم 2500 امروز زنگ زدم پاس سپید پرسیدم گفت 3 تومن الان ماه 8 هستم و این مبلغ برام گرونه ، کسی بیمارستان نیمه خصوصی خوب و با قیمت مناسب میشناسه که الان برام تشکیل پرونده بده و سزارین هم بکنه، تو را خدا کمکم کنید
گاهی لحظه های سکوت پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند،مملو از آنچه می خواهیم بگوییم ولی نمی توانیم !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
رعنا جان بیمارستان الغدیر هزینش چقدر میشه؟ بیمارستان خوبه؟ می تونم بگم با دکتر شریعتی میخوام؟یا باید برم مطبش؟ دکتر پول جدا میگیره؟
گاهی لحظه های سکوت پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند،مملو از آنچه می خواهیم بگوییم ولی نمی توانیم !
عزیزم فکر کنم همین 1600 هست نهایت یا کمتر دکتر شریعتی اصلااااااااااااا زیر میزی نمیگیره
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2714
دکتر شریعتی مطبش پاسداران هست...الان شمارشو ندارم فردا میتونم برات بزارم....میتونی الان زنگ بزنی بیمارستان سوال کنی..از صندوق قیمت بگیر از اتاق زایمان مشاوره برای دکتر
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
شمارت و پاک کن چون گوشیم داغونه صبر کن برم ببینم میتونم یواشکی بیارم آخه همه خوابن خخخخخخخ
دکتر زهرا شریعتی پاسداران .....روبه روی نگارستان نهم........پلاک 154 تلفن: 22883209 22855269 یکشنبه و دوشنبه 18-22 آتیه----مادران----الغدیر کار میکنه
2706