2410
2553
یکی از کاربرای سایت چند روزی میشه تاپیکایی میزنه با عنوان سرگرمی ولی من امروز احساس کردم ممکنه بین این سوالها ارتباط هدفداری وجود داشته باشه که اصطلاحا بهش میگن سوالات هدفمند. چند نمونش رو ببیند : مکانی رو که با شخص خاص زندگیت (همسر..دوست...کسی که دیگه نیست..)خاطره مشترک داری بنویس... ؟ چی باعث میشه یادش(اون شخص خاص..حالا میتونه عشقت ،عزیزت ،دوستت و..باشه) بیافتی...؟ 49- اگه قرار باشه یه نصیحت کنی چی میگفتی؟ 43- اسمی که قبلی گفته تو فامیلاتون هست؟ چه نسبتی با شما داره؟ 42- یهو حرف مخاطب خاص پیش میاد و تو میگی: یادش بخیر....یادش بخیرچی؟کامل کن واسم. 41- .کمترین نمره که تا حالا گرفتید؟ 40- آرزوی دست نیافتنی و آرزوی محالت چیه؟ 35- ماشین عروسیت چی بود یا دوست داری چی باشه؟ 36- اسم کوچه تون چیه؟ - متن اهنگای قدیمی رو یه تیکه اشو بگیم بقیه شو هرکی بلده بگه مثل شعر یادت نره ولی اسمی از خواننده اش نبرید 33- کدوم یک از فامیلاتو بیشتر دوست داری؟؟؟ 26- عکس پروفایلتون چیه؟ 18- اسم کی قسم راستته؟ 15- شب عروسیت با کدوم آهنگ رقص دونفره داشتی؟یا قراره ویادوست داری باهاش رقص دونفره داشته باشین مهم ترین و قشنگترین تاریخ زندگیتون ؟ اظهار نظر افزودن به علاقمندی به جواب یکی از کاربرا به این سوال فقط نگاه کنید !! 1391/06/02سالگرد عروسیمون 1392/10/29روز تولد دخترم و غیره ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خب ؟؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
مرگ بر آمریکا همش زیر سر آمدریکاست
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
من ناخوداگاه یاد فالگیرا افتادم چون اگه کسی جواب این سوالات و سوالهایی که ممکنه بعد از این بشه رو برای هر کدوم از کاربرای شرکت کننده کنار هم بزاره ، میتونه اطلاعات زیادی از این افراد کسب کنه ! قصد توهین به ایشون رو ندارم ولی احساس و برداشتم رو گفتم هرچند ممکنه غلط هم باشه.
2714
فک کنم منظورت اینه خواسته اطلاعات بگیره از کاربرا و بعد با اسم دیگه ای واسشون مثلا فال بگیره و اطلاعات شخصیشونو بده و معروف شه که فلانی تمام زندگیتو بهت میگه اینقد کارش درسته عجب نتیجه گیری ای
کاربرا بطور متغیر میرن تو تاپیکاشو پست میذارن ثابت که نیستن
2706