2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پاشو برو بیمارستان . ولی زیاد راه نرو . با ماشین بگو ببرنت. نوار بهداشتیم بزار تا بفهمی چقدره خونریزیت . انشالله یزی نیست . منم تو هفته5 یه بار اینجوری شدم. بهت آمپول پروژسترون میزنن
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
اصلا نگران نباش. فقط دراز بکش و راه نرو. خونریزی کم خطر نداره. مواظب باش زیاد نشه. خیلیا خونریزی و بازم چیزی نیست. انشاءالله که چیزی نیست
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2738
اورژانس مال زمانیه که یکی دو روز نتونی بری پیش دکتر خودت
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
برو پیش دکتر خودت. دوستم خونریزی داشت، نه لکه بینی. میگفت رفته اورژانس و اونام گفتن سقطه و داشتن بهش آمپول سقط میزدن که نذاشت. الانم بچش نزدیک یه سالشه.
به منشی دکترت بگو اورژانسی هستی و نباید تو مطب معطل بشیو بشینی نگران نباش استرس از همه چی بدتره توکلت به خدا باشه من تو بارداریم سه چهار بار خونریزی و لکه بینی داشتم
خدایا شکرت
هیچی نیست. نترس. من هفته 12 اینطوری شدم. دکترا هم اگر شلوغش کردن تو نترس. خیلی وقتا اگر بچه پسر باشه مشکل هرمونی منجر به این مشکل میشه بیمارستانم بری آخرش اگر بستریتم کنن زودی میفرستنت خونه که استراحت کنی. من مث تو بودم. خیلی خونریزیم از پریودام شدید تر بود. هیچی نشد. الانم خدا رو شکر نینی سالمه
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
2706