2733
2734
عنوان

پرستار کودک شرق تهران نیازمندم

533 بازدید | 22 پست
سلام دوستان کسی پرستار خوب که سمت شرق تهران باشه میشناسه؟
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
پسرم 5 و نیم ماهشه تو محل کارم پسرم رو میارم ولی نمیرسم هیچ کاری بکنم
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ذهن زیبا. مشخصاتش چیه. محل کار میاد؟ محیطش با خونه فرق داره
2728
من تو اتاق خودم گوشه اش رو گهواره گذاشته و روروئکشو هم اوردم طفلکی الان داره تو روروئک سر و صدا میکنه باهاش بازی کنم
محل کارم نارمک. چهار راه سر سبز هست و ساعت کاری از 9 تا 6 شنبه تا چهارشنبه است
2738
من یکی را می شناسم مطمئنم هست الآنم جایی مشغول به کار است می تونی از محل کارش دربارش تحقیق کنی فقط اینکه از دوماه دیگه می تونه بیاد یعنی یک وام از محل کارش گرفته تا دوماه دیگه باید تصفیه کنه بعد بیاد بیرون
2706