2737
2734
عنوان

ورود بی جنبه ها اکیدا ممنوع!

715 بازدید | 13 پست
یه شعر تقدیم کن به نفر قبلیت؟
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره
خدایا شکرت بابت تمام نعمتات...شکرت بابت شوهر خوب و آقا.... شکرت بابت فرزند سالمی که در راه داریم...شکرت که خوشبختیم...هزاران بار شکر خدای مهربون...خانواده سه نفرمونو حفظ کن در پناهت خدای مهربون و رحیم...
بهت پیله کردم نمیمونی پیشم نه می میرم اینجا نه پروانه میشم از عشق زیادی تو رو خسته کردم....
خدا جونم تا کی منتظر بمونم منم دلم میخواد طعم مادر بودنو بچشم....... باشه.......هر چی تو بخوای من میگم چشم فقط خودت دلمو اروم کن..............
2738
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم هواداران کویش را چو جان خویش پندارم
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
در کـارگـه کـوزه گـری بــودم دوش دیـدم دو هزار کـوزه گـویا و خـموش هــر یک به زبان حــال با مـن گفتند کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید