2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشن قسمتای پخش نشده رو خلاصشو بزارین \وگرنه قسمتهایی که دیدیو که خلاصش بدردمون نمی خوره
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2728
قسمت اخر : بعد از هزار بدبختی عروسی امیر و فریحاست که خلیل همون نامزد قبلی فریحا میاد و فریحا رو میکشه.... کاش اینطوری تمام نمیشد این نویسنده های ترک هم ما رو افسرده کردن
مردم را ب خاطر ناامید کردنت مقصر ندان ...... خودت را نکوهش کن ک بیش از حد از آنها تــــوقــــع داری.....
2738
خلاصه قسمت 65 تا 67 فریحا نویسنده: mozhgan shams - دوشنبه ۳ آذر ،۱۳٩۳ محمد انگشتر فریحا را می بینه و فکر می کنه بدل است و ان را به سحر می دهد عمه سحر می فهمد که انگشتر اصل است و می برد ان را به طلا فروشی که می فهمد کلی قیمت دارد و 40 هزار لیر است از طرفی فریحای بدبخت هم همش دنبال انگشتر می گردد و محمد نمی گوید که ان را به سحر داده بابای محمد حلقه پسرش را می بیند و محمد می گوید که با سحر رابطه داشته و حتما باید با او عروسی کند و بابای محمد این را به زهرا می گوید که زهرا حسابی عصبی می شود. از طرفی عمه و دختر عمه فریحا به استانبول می ایند شوهر عمه فریحا به عمه اش خیانت کرده و انها به استانبول امده اند. دختر عمه فریحا همان بازیگر جمیله در عشق ممنوع است. جانسو بعد از بیمارستان تصمیم می گیرد که دست فریحا را رو کند به بابای امیر می گوید که من را با امیر اشنا کن من در همان دانشگاه امیر قبول شدم و می خواهم امیر به من کمک کند بعد امیر را می بیند امیر با فریحا قرار دارد که جانسو با بدجنسی می گوید من را هم برسان که امیر قبول می کند و می گه چه جالب شما هم در ساختمان فریحا هستی جانسو امیر را بالا می برد که مثلا یک سری مدارک به او نشان بدهد که فریحا برای بردن اشغال ها می رود و امیر او را می بیند طفلی شوکه می شود و بعد به سرعت پایین می رود فریحا دنبالش می رود امیر می گه بگو چی می خوای بگی فریحا چیزی نمی گه و بعد می گه به خدا می خواستم همه چیز را بگویم امیر عصبی می رود یک سری خبرنگار می خواهند از او عکس بگیرند که امیر نمی گذارد و با انها درگیر می شود که بابای امیر این قضیه را با پول جمع می کند. از طرفی هانده باز می خواهد اذیت کند از صنم و لوند عکس می گیرد و در پاکتی برای بابای جانسو می فرستد هانده هنوز فکر می کند که صنم نامادری فریحا است. کرای به در اپارتمان می رود و محمد او را می بیند و با او درگیر می شود که تو همانی هستی که عکس خواهرم با تو در روزنامه چاپ شده بود و تازه کرای می فهمد که فریحا کیست.
خلاصه قسمت 68 و 69 فریحا نویسنده: mozhgan shams - چهارشنبه ٥ آذر ،۱۳٩۳ امیر حسابی از اینکه واقعیت را فهمیده شوکه شده و از طرفی جانسو هم به امیر می گه که فریحا برای اینکه تو را تور کنه و با تو خانواده اش ثروتمند بشن به دانشگاه شما امده و از اول با برنامه وارد شده امیر هم حسابی عصبی می شه و واحدی را در اپارتمان فریحا اجاره می کنه فریحا برای تمیز کردن واحد می ره که امیر کلید می اندازه و وارد می شه و با نگاه تحقیر امیزی به فریحا نگاه می کنه فریحا می خواد توضیح بده که امیر قبول نمی کنه فریحا همش به هر بهانه ای مثل بردن اشغال به در خونه امیر می ره اما امیربهش محل نمی ده. کورای که نگران امیر است با فریحا قرار می گذاره دختر عمه فریحا کلثوم هم می ره فریحا به کورای نمی گه که امیر اپارتمان انهاست اما کلثوم به کورای می گه و کورای می ره با امیر صحبت می کنه اما امیر راضی به برگشت به خانه نمی شه بیشتر امیر از این ناراحته که چرا مادرش وقتی فهمیده فریحا چی کاره است به او چیزی نگفته است. یک روز صنم می بینه که لوند فریحا را می اره به خونه با موتورش و حسابی عصبی می شه از طرفی شوهر صنم هم سی دی عکس های او و لوند را می بینه حسابی شوکه می شه اما وقتی خونه می اید به صنم چیزی نمی گه اما یک نفر را مامور می کنه که صنم را تعقیب کنه. محمد هم پدر و مادرش را مجبور می کنه که به خواستگاری سحر بروند و در روز خواستگاری فیاض هم می ره خونه سحر و سحر هم او را به اتاقی که خواستگارانش هستند راهنمایی می کنه واقعا این سحر خیلی پررو است به خدا.
خلاصه قسمت های اینده سریال فریحا نویسنده: mozhgan shams - چهارشنبه ٥ آذر ،۱۳٩۳ در قسمتهای آینده،امیر اسباب کشی میکنه مجتمع فریحا،بدجنس میشه و فریحا رو اذیت میکنهوسحر و محمد هم ازدواج میکنن یه مدت میان پیش فریحا اینا،بالاخره امیر فریحا رو میبخشه و خانواده فریحا جریان عشقشو میفهمن.میخوان بفرستنش روستا واسه همین امیر و فریحا فرار میکنن و پنهانی ازدواج میکنن همون شب جانسو یه بلایی سرشون میاره که میافتن بیمارستان.بعدش که خوب شدن میرن ماه عسل و یه دختری یه اسم رویا پیدا میشه که میگه از امیر حاملست و باعث میشه بین امیر و فریحا اختلاف بیفته.بالاخره ثابت میشه که دختره دروغ گفته،اما رابطه فریحا و امیر یکم خراب میشه و سر و کله یه دختری به اسم اجه پیدا میشه،سر یه موضوع الکی فریحا قهر میکنه میره پیش لونت،امیر هم با اجه جفت و جور میشه و وقتی فریحا اینو میبینه با آقا لونت فرار میکنن و چند سال میرن آمریکا اما با هم مثل خواهر و برادرن ولی لونت عاشق فریحا شده،وقتی برمیگردن اجه با امیر میخوان نامزد کنن که فریحا به امیر میگه هنوز دوستت دارم و ده روز بعد عروسی میکنن و خلیل میخواد تو عروسی امیر رو بکشه اما فریحا میپره جلوش و تیر میخوره و میمیره. کورای هم یه شب مست میکنه و میشه با گولسوم دختر عمه فریحا که مجبورشون میکنن ازدواج کنن اما کورای هنوز هانده رو دوست داره.
اصل سریال 102 قسمته، حالا فارسی وان تو چند قسمت پخشش می کنه، نمی دونم!
بالاخره یه روز میاد که احمدها به تاریخ بپیوندن!!! از افتخاراتم در زندگی: ۱. دلم نمی خواد مادر باشم ۲. عمه نیستم (عمه فحش خورش بالاست)
2706