2733
2734
هفته 35 بارداریم دیروز دکترم معاینه کرد شکممو گفت بچت ریزه به زور 2 کیلو میشه الان سونو هم ننوشت تا بفهمم گفت فعلا لازم نیست بهم برا رشد جنین اسپرین بچه داد کسی مصرف کرده تو بارداری؟
عشق با هم صعود کردن نیست، عشق در وقت سقوط با هم بودن است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
من شنیدم یکی بچش ریز بوده یه هفته مونده به سز دکترش بهش گفته صبح و ظهر و شب یک کاسه مربای شیرین بخور تا بچت یکم وزن بگیره بعدشم انشالله سالم باشه, ریز بودنش که مهم نیست, بچه خواهر شوهرم دو کیلو بود, الان هم قدش هم وزنش نرماله.
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
من شکمم کوچیک بود دکتر هم گفت بچت ریزه،برام پودر لیدی میل نوشت با شیر خوردم،پسرم وقتی بدنیا اوند 3250 بود
کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
عزیزم خودت آزاد برو سونو بده مطمئن بشی . شکم من هم خیلی کوچیک بود ولی بچم 3500 به دنیا اومد. روزی یه بستنی بخور. اگر کله پاچه دوست داری بخور خیلی خوبه وزن بچه بالا میره . میخوای سزارین کنی؟
درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
2706