2733
2734
یه دکتری می خوام که رژیم های عجیب غریب نده همین غذاهای روزمره رو بخورم
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
فقط فقط دکتر حمیدرضا فرشچی ... می تونی بری توو سایتش یک نگاه بندازی سرچ بزنی کلینیک نوین میاد
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
یه دکتر معمولی می خوام 5 ، 6 کیلو اضافه دارم نمی خوام اینقدر هزینه کنم برم پیش فرشچی
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب پس بگو یک دکتر عادی...اخه گعتب خیلی خوب منم فرشچی رو گفتم
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...
2738
ولی دکتر پرنیان قربانپور هم جنت آباد هست هم پاسدارانی ولی رژیماش خیلی سخته ولی عالی میشی با رژیماش من الان تو رژیم هستم همه میگن عالی شدی
خوشبختی، رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست.
بچه ها یکم سرچ کردم دکتر سوسن پارسای انگار خوبه کسی اگه تجربه ای داره پیشش رفته بگه بهم ممنون میشم
2706