2410
2553
سلام دوستان. من میخوام برای تولد همسرم، یه رستوران خوب با فضائی مناسب بریم برای شام. نمیخوام قیمتهاش خیلی بالا باشه. برای دو نفریمون میخوام ماکزیمم 40-45 تومان بیشتر نشه. کجا رو پیشنهاد میدین شما؟ لطفا زودتر بهم بگین. میخوام از الان خیالم از این بابت راحت بشه و برم دنبال برنامه های دیگه ام. البته این بگم من خودم بر اساس اطلاعاتی که از اینجا و جاهای دیگه گرفتم، سفره خانه سنتی عالی قاپو، چلوکبابی یاس و یا رستوران آرین رو انتخاب کردم. ولی نمیدونم قیمتهاشون چه جوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من بهتون رستوران اسپیدو توی درکه را پیشنهاد میکنم فضای خیلی قشنگ با اب و هوای خیلی خوبی داره میتونید برای مدت زیادی هم همونجا بمونید.....قیمتاش هم تقریبا همین حدود درمیاد ولی غذاش خیلی خوبه....
سفره خانه سنتی هزار و یکشب صادقیه...هر شب موسیقی زنده هم داره برنامه هاشم شاده..منوهاش نفری27000 تومن و 32000 تومن و 37000 تومن برای هر نفر هست که شامل..چای و شام و میز اردو و موسیقی زنده و انواع سالاد و پیش غذا و دسر و میوه هست...
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
عزیزم اگه میخوای بهترین رستوران با توجه به قیمت کلاس کاری منطقه مورد نظر و سبک غذا پیدا کنی توی تهران توی این سایت برو چون خیلی جامع و کاربردیه
www.fidilio.com
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ممنون ماه تی تی جان و عشق سبز عزیز.
ماه تی تی جان، میخوام بر اساس تجربه های دوستان اینجا انتخاب کنم. اینکه دوستان خودشون رفته باشن و ازش راضی باشن. در مورد قیمتش، کیفیتش، محیطش و منوش اطلاعات بهم بدن.
2706