2726
سلام دوستان. من میخوام برای تولد همسرم، یه رستوران خوب با فضائی مناسب بریم برای شام. نمیخوام قیمتهاش خیلی بالا باشه. برای دو نفریمون میخوام ماکزیمم 40-45 تومان بیشتر نشه. کجا رو پیشنهاد میدین شما؟ لطفا زودتر بهم بگین. میخوام از الان خیالم از این بابت راحت بشه و برم دنبال برنامه های دیگه ام. البته این بگم من خودم بر اساس اطلاعاتی که از اینجا و جاهای دیگه گرفتم، سفره خانه سنتی عالی قاپو، چلوکبابی یاس و یا رستوران آرین رو انتخاب کردم. ولی نمیدونم قیمتهاشون چه جوریه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من بهتون رستوران اسپیدو توی درکه را پیشنهاد میکنم فضای خیلی قشنگ با اب و هوای خیلی خوبی داره میتونید برای مدت زیادی هم همونجا بمونید.....قیمتاش هم تقریبا همین حدود درمیاد ولی غذاش خیلی خوبه....
سفره خانه سنتی هزار و یکشب صادقیه...هر شب موسیقی زنده هم داره برنامه هاشم شاده..منوهاش نفری27000 تومن و 32000 تومن و 37000 تومن برای هر نفر هست که شامل..چای و شام و میز اردو و موسیقی زنده و انواع سالاد و پیش غذا و دسر و میوه هست...
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
عزیزم اگه میخوای بهترین رستوران با توجه به قیمت کلاس کاری منطقه مورد نظر و سبک غذا پیدا کنی توی تهران توی این سایت برو چون خیلی جامع و کاربردیه
www.fidilio.com
خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود
ممنون ماه تی تی جان و عشق سبز عزیز.
ماه تی تی جان، میخوام بر اساس تجربه های دوستان اینجا انتخاب کنم. اینکه دوستان خودشون رفته باشن و ازش راضی باشن. در مورد قیمتش، کیفیتش، محیطش و منوش اطلاعات بهم بدن.
2706