2726
عنوان

معرفی یه رستوران خوب با قیمت مناسب برای شب تولد همسرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 64827 بازدید | 47 پست
عزیزم ابتدای آیت الله کاشانی یه پارک هست به اسم پارک استقلال...پشت پارک یه پاساژه به اسم پریسان طبقه پایین اون پاساژه...رو پشت بوم همین پاساژ هم تابلو بزرگ سفره خونه معلومه...یهنی پشت پارک استقلال رو نگاه کنی تابلو رو میبینی....عکاسی نگاه رو میدونی کجاست ؟بغل برج مینا و بیمارستان ابن سینا ..درست روبرش اون ور خیابون پشت پارک
عکس هاش رو الان میگردم پیدا میکنم ببینی
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رز جون یه جاییم هست که ما تازه کشفش کردیم یه سفره خانه قدیمی که قبلا زورخانه معروفی بوده با تخت و برنامه زنده و اهنگ شاد بسیار جالب فقط دیزی سنگی داره و بسیار برخلاف جاش خودش خوب و باکلاس نزدیک راه اهنه وخیلی معروف و قدیمی برنامش از ساعت 8شروع میشه و مدل قدیمی دیزی و ماست و دوغ این چیزا میاره منم اولم باورم نمیشد ولی وقتی با معرفی یکی از دوستام رفتم مشتریش شدم اونجا هم مبیتونی بری
2728
محیطش خیلی با کلاسه همه با ماشینهای خیلی مدل بالا میان جاش مال آدمهای خیلی پولداره اگر اونجا میرین باید شیکترین و گرونترین لباستونو بپوشین حالا خودت بری متوجه میشی در ضمن چون تولد شوهرته به نظر من باید یه جای خیلی باکلاس ببریش
http://www.zoodfood.com/pages/default.aspx?pid=13&resid=32
رز جون اینم یه سری عکس های هزار و یکشب

میترا جان سفره خونه آذری رو میگی...یه 100 متربالاتر از میدون راه آهن..اتفاقا چند وقت پیش ماشینم رو فروختم باید میرتم اونجا سند میزدم..بعد از سند زدن شد ساعت 12 ظهر به شوهرم گفتم بیا بریم..رفتیم یه دیزی زدیم و امدیم..جاتون خالی..ولی فقط دیزی داره
عشق سبز جون منم مشتاق شدم که برم. به نظر خوب میاد.اخه من عاشق سفره خونه و رستوران های سنتی ام.
می شه از شامش استفاده نکرد و فقط از چای و قلیون استفاده کرد؟ قیمت چای و قلیونش چه طوریه؟
اگه برای شام بخوام برم باید ساعت چند اون جا باشم.و این که تنوع شامش چه جوریه؟ بوفه است؟

ممنون می شم جواب بدی.

راستی تفاوت منوهاش با قیمت های مختلف تو چیه؟
ببین عزیزم شب چون موسیقی زنده داره و شما بالاخره استفاده میکنی به این حالته که اگر نخوای شام بگیری باید از میز اردو و موسیقی استفاده کنی و میتونی قلیون هم سفارش بدی... قلیونش 10 تومنه..میز اردو و موسیقی هم نفری 20 تومن که عملا همه چیز داره..دو سه مدل سالاد ماکارونی.یه مدل سوپ دو سه مدل سالاد کلم..دو سه مدل ماست..کوفته ...سالاد کاهو...یه چیزی هم داره که کلم با کشمش و هویج خلال ریز شده و سس مایونز و آناناس و ... خیلی خوشمزه است..من عاشق کوفته هاشم ...و عملا سیر میشی....اگر بخوای شام بگیری..منوهاش رو گفتم چجوریه که اون 3 تا قیمت منو...شامل یک وعده غذا..استفاده از موسیقی..چای میوه و دسر و میز اردو هست
مثلا منو 27000 تومنیش..کوبیده داره بختیاری دارهشینسل داره جوجه کباب داره جوجه چینی داره که در کنارش شما موسیقی هم استفاده میکن یو میز اردو و چای و دیر و میوه بعد از شام..

منو 3700 تومنیش استیک ویژه داره ..باقالی پلو با گردن داره..کباب مخصوص هزار و یکشب داره که میکس کوبیده با برگه و یه غذا دیگه که یادم نیست...یا منو 32000 تومنیش میگو با سس تارتار داره..و سه مدل غذای دیگه که الان حضر ذهن ندارم...
2706