2737
2734
عنوان

گزارش های مامانای تیرماه 94

4236 بازدید | 76 پست
سلام بچه ها ...سلام مامانا ما همون بچه های ( مامان های تیرماه 94 بیاین با هم باشیم ) هستیم . اینجا رو داشته باشیم برای اینکه فقط گزارشات سونو و دکتر رو توش بنویسیم ... برای اینکه دوستای دیگه که دیرتر می یان سر می زنن یا دوستایی که می خوان تجربه ای کسب کنن راحت تر اطلاعات رو پیدا کنن .... * اینجا از شرح حال روزانه و علامت ها و درددل ها و سوالات و نگرانی ها و ....خبری نیست و تو همون تاپیک قبلی باز هم کنار همیم ... فقط گزارشات رو اینجا هم بنویسیم ... * بچه ها هر کی می یاد اول یه شرح حال کلی هم بنویسه ... * برای خلوت شدن تاپیک هم با اجازه همگی نظرهای غیر ضروری رو حذف می کنم ... * و در آخر این که دعا در حق همدیگه قشنگه ... بیاین همه مون دعا کنیم این دوران قشنگ بارداری به بهترین نحو ممکن ادامه پیدا کنه تا بغل گرفتن و شیر دادن به نی نی هامون ... انشالله دوستانی که شرح حال بارداریشونو نوشتن ( به ترتیب ثبت گزارش ) : صفحه 1 1. دلارام ....... آخرین پری : 12 مهر 2. نیلی ........ آخرین پری : 15 مهر 3.سمانه .......آخرین پری : 17 مهر 4. مریم ........ آخرین پری : 9 مهر 5. ملودی ..... آخرین پری : 2 مهر 6. ماریا........ آخرین پری : 14 مهر 7. مینو ........آخرین پری : 6 مهر 8. خانم گل ..آخرین پری : ...... 9.فری .........آخرین پری : 12 مهر 10.سارا ......آخرین پری : 12 مهر 11. ندا ........آخرین پری : 7مهر 12.نیاز ........آخرین پری : 12 مهر 13. یاس ......آخرین پری : 1 مهر 14. 2+1 .....آخرین پری : 24 مهر 15. ترمه .....آخرین پری : 29 شهریور صفحه 2 16 .پری ........آخرین پری : 2 مهر 17 .ایسی .....آخرین پری : 5 مهر 18. فرانک.......آخرین پری : 4 مهر 19.جوجو........آخرین پری : 27 شهریور 20.شیوا .......آخرین پری : ..... 21. درسا.......آخرین پری : ..... 22.نینا ..........آخرین پری: 15 مهر 23.پرستو ......آخرین پری : 17 مهر 24.کوثر.........آخرین پری : ...... 25.مرضی .....آخرین پری : ..... 26.جیک جیک ..آخرین پری : 30 شهریور 27.مه سیرت ...آخرین پری : 27 مهر 28.مامان رهام ..آخرین پری : 7 مهر 29.سیما .........آخرین پری : 17 مهر 30.افروز ..........آخرین پری : 14 مهر 31.کرانه ..........آخرین پری : 7 مهر صفحه سوم 32.غزاله ........آخرین پری : 10 مهر 33.بهاره ........آخرین پری : ...... 34.مانلی .......آخرین پری : 3 مهر 35. نینا ..........آخرین پری : 23 مهر 36. سارا ........آخرین پری : 10 مهر 37.مامان یاسین ....آخرین پری : .....
خدایا هر چی دارم از خودته ... ناامیدم نکن ... مثل همیشه لطفت رو شامل حالم کن و نی نی نازم رو به حق شش ماهه ی حسین به سلامت بذار بغلم ....الهی آمین وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
28 سالمه من دوره هام 26 روزه ست ... آخرین پری : 12 مهر بود . روز 29 پری بی بی چک گذاشتم و یه خط خیلی کمرنگ افتاد ... صبح 30 پری پررنگ تر شد ...دوباره 32 پری شبش گذاشتم و پررنگ تر بود و 33 پری دیگه قشنگ معلوم بود ...همون روز آزمایش بتا دادم و 600 بود ... به دکترم زنگ زدم گفت شیاف پروژسترون بذارم که برای محکم کردن جنین خوبه ... بعدش رفتم دکتر و بهم گفت تو هفته هفتم بیا سونوگرافیت کنم ... زودتر نه ... چند تا آزمایش هم برام نوشت که انجام دادم و باید جوابش که حاضر شد یک آذر ببرم براش...ایشالله دکترم هم گفت که ایشالله تاریخ زایمان طبیعی می شه 19 تیر ...
خدایا هر چی دارم از خودته ... ناامیدم نکن ... مثل همیشه لطفت رو شامل حالم کن و نی نی نازم رو به حق شش ماهه ی حسین به سلامت بذار بغلم ....الهی آمین وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
من اخرین پریودم 19مهر بود پریودم معمولا 27روزه است اما زیاد منظم نیست 16مهر بی بی چکم هاله واضح افتاد(روز27پریود) 17مهر ازمایش دادم بتام 366بود (28پریود) هنوز دکتر نرفتم
من هرروز بیشتر عاشقت میشم ....پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من فکر کنم از همه جلوترم آخرین پری 24 شهریور بود ، دوره هام 30 روزه است 26 پری بی بی هاله کمرنگ افتاد و 28 پری خط واضح،30پری هم رفتم آز 134 بود که دو روز بعد تکرار کردم 526 شده بود،هفته هفت هم رفتم سونو و صدای قلب نی نی رو شنیدم خدا قسمت همه بکنه
آریا پسر عزیز مامان 3 تیر 94 زمینی شد ،بهترین هدیه خدا به زندگی ما خوش اومدی
2731
سلام . من دوره هام 29 روزه ست.آخرین تاریخ پریم 17 مهربوده.روز 28 و 29 پری بی بی گذاشتم کم رنگ شد.روز 30 آزدادم بتام 135 شد.الان منتظرم شنبه برم دوباره آز بدم. دکتر نرفتم. من مشکل تنبلی داشتم.
خدایا شکرت که جمع خانوادگی ما را سه نفره کردی
سلام.. من آخرین پریم 9 مهر بود.. دوره هام منظم نیست ولی معمولا بین 35 تا 40 بود اما این ماههای آخر 30 تا 35 شده بود.. بی بی نذاشتم چون سابقه مثبت کاذب داشتم.. روز 31 آز دادم بتام 1095 بود و روز 35 تکرار کردم 5145 شده بود.. همون روز 35 قبل آزمایش دومم لک دیدم که احتمالا بخاطر یبوست شدیدی بود که اون چند روز داشتم.. که با چند روز استراحت کامل و کنترل یبوست خداروشکر برطرف شد... چندروز پیش دکتر رفتم که آزمایش کامل داد که هنوز جوابش نگرفتم و گفت اول آذر برای سونوی قلبش میتونم برم ولی خودم گفتم 9 آذر برم که مطمئن تر باشه...
سلام من اخرین پریم 2مهر بود دوره هام 27 روزه اس روزه 30 بیبی زدم هاله افتاد روز 32 رفتم ازبتام 852 بود 27 ابان وقت سونوی قلب دارم
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
سلام من آخرین پریودم 14 مهر بود . دوره هام 31 روزه بودن ولی ماه قبل 40 روز شده بود احتمال نمیدادم باردار باشم و 35 پری بی بی گذاشتم دو خط پررنگ شد رفتم آزمایش بتا 847 شد به دکترم زنگ زدم وقت بگیرم برا هفته هشت 10 آذر وقت داده برا سونوی قلب و ساک جنین وگفت فولیک اسید بخورم
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
سلام.من اخرین پری 6مهر بود.دورهای قبلیم 30روزه بودن.ولی ماه قبلیش 27روزه بود.منم میانگین گرفتم.روز 31ام خیلی خیلی درجه حرارت بدنم بالا رفته بود.شک کردم.بیبی گذاشتم.خط دوم خیلی پر رنگ نبود ولی دو خط دیده میشد.همون روز از دادم 308بود .رفتم دکتر شیاف بهم داد.ازمایش های بارداری را انجام دادم.در6هفته و 2روز سونو دادم.قلب جنین و ساک حاملگی دیده شد.دیگه دکتر نمیرم تا ازمایش های nt.
ﺧــــﺪﺍﯾـــﺎ... ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺳﺘﻢ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﯽ ﮐﻪ . ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﯽ ﻣﭽﻢ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﻓﺮﺩﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻣﯿﺪ ﺁﻧﮑﻪ... ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﻢ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ...
سلام من دوره هام 31 روزه اس.25 پری بی بی گداشتم یه خط خیلی کمرنگ افتاد از فرداش هر روز 2 تا میزاشتم روز پری خیلیییی پررنگ شد ازمایش ندادم شیاف استفاده میکنم 1 شنبه هم باید برم دکتر
سلام دوست جونام آخرین پریم 12 مهر بود. دوره هام معمولا 28 روز بود ولی یه ماه قبل 27 روز شدم. روز 25 پری یه لک دیدم روز 26 بی بی گزاشتم که واضح + بودhttp://8pic.ir/images/l5i7f3wcly11by709dii.jpg روز 27 پری آز دادم بتا 323 بود. شیاف استفاده نمیکنم. روز 28 آبان نوبت سونو دارم که میشم 6 هفته و 5 روز سه شنبه27 آبان صبح بیدار شدم لکه بینی داشتم با دکترم صحبت کردم گفت اگه درد نداری شیاف استفاده کن که خدا رو شکر درد نداشتم اصلا شیاف گزاشتم لک کمتر شد فرداش رفتم سونو خدا رو شکر همه چی خوب بود سن رو زد 6هفته و 4 روز با حساب خودم یه روز فرق داشت اندازشم 6میل و 8 دهم میل بود یعنی نزدیک به 7 میل صدای قلبشم گذاشت شنیدم خیلییییییییییی هیجان انگیز بود از 5شنبه صبح هم کامل لک بینیم قطع شد خدا روشکر امروز 7 دی ماه رفتم سونو ان تی خداروشکر همه چی خوب بود.crl 60mm bpd 17mm 12-13هفته از lmp 17تیر 94 هم تاریخ تقریبی زایمان، ضربان قلب 163 بود nt نرمال و حدود 1.3mm itطبیعی و حدود 2mm طول تقریبی سرویکال 33-34mm
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست
سلام دوستای خوبم من اسمم سارا 29 سالمه دوره هام 31-30 روزه است 12 مهر آخرین پری بود روز 31 پری بیبیم مثبت شد روز 33 پری آز بتا 200 بود دکتر با سونو ساک حاملگی رو دیده سن بارداریم با حساب سونو تا امروز 24 آبان 4 هفته و 3 روز واسه هفته 7 واسم سونو واسه قلب جنین نوشته آزمایش کلی ظهرا ویتامین B6 میخورم شبا فولیک اسید هر شبم یک شیاف پروژسترون میزارم. 13 آذر سونو گفت 8 هفته تموم شده قلبشم تشکیل شده .
سلام عزیزان من آخرین پری 7 مهر بوده دوره هام هم 30 روزست معمولا. روز 32 پری بی بی مثبت شد روز 34 پری تیتر بتام 550 بود 10 روز بعدش رفتم دکتر ساک حاملگی رو با سونو دید و گفت 5 هفته ای اوایل آذر میرم برای شنیدن صدای قلب انشالا به امید خدا
خدایا هزاران مرتبه شکر به خاطر نعمتی که به من و همسرم دادی
سلام دوستان من آخرین پری 12 مهر بوده دوره ها 28 روزه معمولا تا 30 روز 34 پری بی بی + شد روز 35 پری تیتر بتام 430 هفته اول آذر انشالله میرم واسه سونو فقط خیلی حساس شدم و عصبی به امید خدا همه نی نی ها بیان بغل مامان باباشون
2706