2737
2739
عنوان

باغ خزندگان خوبه؟ کسی رفته

898 بازدید | 8 پست
می خواستم از این سایت های تخفیفی بلیط باغ خزندگان رو بگیرم ولی نمی دونم خوبه یا نه و امروز می شه بریم و شلوغه یا نیست ممنون می شم تجربیاتتون رو بدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما رفتیم و برگشتیم. اومدم براتون تعریف کنم. یک قسمتی از پارک آب و آتش بود. یک سوله مانند خیلی خیلی کوچیک بلیط ورودی باغ خزندگان 5 هزار تومن بود. اجازه عکاسی هم نمی دادن یک ایگوانا و مار پیتون هم بیرون از قفس گذاشته بودند که عکاس خودشون عکس مردم رو با اونا می گرفت و هزینه جداگانه داشت ده تا شاید هم کمتر مار توی قفس های شیشه ای بود. انواع مارهای پیتون یک دو تا مار بوآ. دو تا ایگوانا و یه کروکدیل کوچک و یه دونه آفتاب پرست. همین! خیلی کوچک و تنگ با تنوع خیلی کم . چهار نفر 20 تومن هزینه دادیم که به نظرم ارزشش رو نداشت
برای بچه ها مخصوصا پسر کوچولوها ممکنه یک بار دیدنش جالب باشه ولی تنوع مارها و تعدادشون توی باغ وحش خیلی بیشتر بود با توجه به حجم تبلیغات در مورد باغ خزندگان و فروش بلیط توی همه سایت های تخفیفی اصلا چشمگیر نبود
مرسی که اومدی توضیح دادی... هفته پیش دخترم رو بردم باع پرندگان.... توقسمت گرمسیری، هم یه طوطی بود که اومد رو دستم هم یه ایگوانا سبز داشتن که مسئولش گذاشت بغلش کنم و باهاشون عکس هم گرفتم بدون هیچ هزینه ایی....پس اینطور که میگین باغ پرندگان خیلی بهتر بوده....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2738