2726
عنوان

.کمترین نمره که تا حالا گرفتید؟

5143 بازدید | 18 پست
یک نمره اولین امتحان املا زبان سال اول راهنمایی هههههههه
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
همیشه بهترین شاگرد کلاس بودم و هستم . ولی یه بار تو راهنمایی صفر گرفتم . یادم نیست نخونده بودم یا چی
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نیم! خیر سرم مزدوج شده بودم واسه گرفتن دیپلم می رفتم یکی یکی درسامو پاس میکردم بقیه شونم برگه سفید میدادم بهم نیم میدادن. طفلیا همش می گفتن حالا یه کم فکر کن شاید یه چیزی یادت بیاد!
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2728
هی راست میگی! منم یه بار کلاس اول نمی دونم واسه چی بهم صفر دادن. شاید مشقامو نبرده بودم یا همچین چیزی. چقدر گریه کردم خیال می کردم دنیا به آخر رسیده. با قدمای مورچه ای رفتم خونه دلم نمی خواست برسم. اهالی خونه سر ناهار بودن لب و لوچه مو دیدن گفتن چی شده من بغضم ترکید گفتم صفر گرفتم! آی بهم خندیدن... فرداشم مامانم رفت مدرسه حال معلم و مدیرمونو جا آورد.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
بالاترین نمرهی که گرفتمم در طول دبیرستان 13.75 بود اونم با تقلبی البته به غیر از درسای عربی و زبان خارجه چون تنها رسایی که با عشق میخنم همین دوتا بود نمرهامم همیشه 20.19.75 بود
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
٧٥٪ ریاضی لعنتی
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
اول دبیرستان نامز کرده بودم به هوای ازدواج علوسی درس هیچ نمیخوندم ترم دوم 6 تا درس رو افتادم سال دوم دبیرستان 3 تا افتام و سال اخر 2 تا . بعله همچین دختر زرنگی بودم من.
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
2706