2733
2734
عنوان

درد سینه

183 بازدید | 5 پست
سلام خانوما. دختر دوسالمو دارم از شیر میگیرم . الان دیگه فقط گاهی شبا میخوره . اما از دیشب از درد سینه دارم میمیرم. فقط یکی از سینه هام . توش شیر جمع شده . با اینکه حدود 20 روزه قرص بروموگریپتین میخورم و شیرم خیلی کم شده . دیشب دخترم فقط یه بار شیر خورد که از همین بهش دادم ولی بهتر نشد . نمیتونم بدوشمش درد داره. و اینکه میگم اگه بدوشمش ممکنه بیشتر بشه باز شیرش. راهنماییم کنید لطفا
مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....
سلام عزیزم نه بهش دست نزن تا 3 روز درد داره ولی بعدش برمیگرده به نظرمن دیگه به دخترتم نده بزار برگرده
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
سلام منم 13 روزه بچه ام رواز شیر گرفتم روزهای اول درد نداشتم چون دو روزه اول روز تو خواب بهش دادم بعد دو روزه بعد روز دیگهع بهش ندادم باز شب پنجم دیگه قطع کردم ولی دو رسه روز پیش سینه ام درد میکد و سفت شده بود
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها گفتن دست نزن ولی من یک کمی دوشیدم تا سرش باز شد کمی که نرم شد هی بهعقب مکاسارز دادم الان خدا روشکر بهتر شده
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
2728
الان هم همین کار رو کردم مرتب به عقب ماساز میدم خیلی بهتره دردش خیلی کم شده ودیگه سفت نیس
گلی جون حتما منم همبن کارو میکنم. ایشالا بهتر شه. اونقد درد داشتم قرص مسکن خوردم. انگاز استخون دست و کتف و قفسه سینمم درد گرفته
مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....