2733
2739
سلام بچه ها من دیروز سونو دادم گفت تو 21 هفته و 6 روز وزن نی نی 391 گرمه گفت طبیعیه اما چند جا دیدم که نوشته بودن باید 450 یا بیشتر باشه خیلی میترسم نی نیم وزن نگیره تورو خدا بگین وزنش کمه؟؟؟؟
پسر کوچولوی ناز من با اومدنش برامون به دنیا خوشبختی می آره.....
توی خود نینی سایت که اینطوری نوشته : هفته 21 کودک شما چگونه تغییر می کند؟ وزن کودک شما به 320 گرم رسیده است. طول بدن او نیز از فرق سر تا باسن برابر 16.5 سانتی متر و از فرق سر تا پاشنه پا به صورت کشیده و صاف حدود 25 سانتی متر است. (در بیست هفته اول طول بدن کودک را از سر تا باسن محاسبه می کنیم. بعد از آن طول بدن او را از سر تا نوک انگشتان پا محاسبه می کنیم. زیرا در بیست هفته اول پاهای کودک خمیده شده و در مقابل نیم تنه بالایی او قرار گرفته اند و به سختی می توان طول آنها را اندازه گرفت). یک ماده چرب و سفید رنگ بنام ورنیکس تمام بدن کودک را می پوشاند تا از پوست او در مدت طولانی غوطه ور بودن در مایع آمنیوتیک محافظت کند. این پوشش نرم و لیز حرکت کودک در مجرای زایمان را نیز آسان تر می کند. عمل بلعیدن توسط کودک بیشتر انجام می شود که یک تمرین خوب برای دستگاه گوارش او است. او مکونیوم نیز تولید می کند که یک ماده چسبنده و سیاهرنگ است و مخلوطی از سلولهای مرده ترشحات دستگاه هاضمه و همچنین مایع آمنیوتیک بلعیده شده می باشد. این ماده در روده های او جمع می شود و در اولین مدفوع او پس از تولد از بدنش خارج می شود (البته بندرت برخی از کودکان این ماده را در رحم یا در طول زایمان دفع می کنند).
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من همش استرس دارم آخه تو خود نی نی سایتم خیلی از خانم ها نوشته بودن وزن نی نی شون 450، 480 یا بیشتر بوده پس یعنی از نظر شما طبیعیه ؟ آبانه جون شما بارداری؟
پسر کوچولوی ناز من با اومدنش برامون به دنیا خوشبختی می آره.....
2728
وزن نی نی تواز سونو گرافی فهمیدی؟عزیزم از هفت ماه به بعد جنین وزن گیری میکنه.الانم که طبیعیه.شاىد اونایی که وزن نی نی شون زیاده غیر طبیعی باشه
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim
اولا هر بچه ای منحصر به فرده و قرار نیست همه وزنشون تو یه رنج باشه . ثانیا هنوز خیلی مونده که بچه وزن گیریش کامل بشه. پس نگران نباش ....
همای اوج سعادت به دام ما افتد ....اگر تو را گذری بر مقام ما افتد
2738