2737
2739
سلام، دیشب رفتم داروخانه کرم بخرم...... از پله های داروخانه افتادم..... یعنی ممکنه بچه ام چیزی شده باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی نگرانم، از دیشب استرس دارم و دارم از نگرانی میمیرم، همش کارم شده نگرانی، چه خاکی به سرم بریزم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر درد یا خونریزی نداری و بچه هم تکون میخوره دیگه نگران نباش. ولی برای احتیاط میتونی بری دکتر.
وقتی که من عاشق شدم شیطان به نامم سجده کرد...آدم زمینی تر شد و عالم به آدم سجده کرد...
2731
مانی عزیز، چون دیدم که لکه بینی پیدا نکردم نرفتم دکتر، به نظرت باید دکتر می رفتم ؟ 3 آذر تاریخ سونو آنومالی هست گفتم اون موقع برم، بنظرت تا اون موقع دیر میشه ؟نگرانم، چه کنم ؟دارم دیوانه میشم
مامانم هم موقع بارداریش سر برادرم.از پله میافته 7ماهه بوده .نذر میکنه بچه سالم باشه اسمشو بگذاره علی .بچه پسر میشه و اسمش هم قرار بوده بشه شایان میشه علی. ما کلا با پله مشکل داشتیم .خخخخ
2738
درد یا خونریزی ندارم، ولی تکون نمی خوره، یعنی هنوز کلا ًاز اول تا حالا هیچ تکون محسوسی نخورده، البته امروز صبج یه چیزی حس کردم مثل لگد که بچه زد، ولی از صبح به بعد دیگه تکون نخورده و این نگرانم کرده، چه خاکی به سرم بریزم ؟واسم دعا کنید بچه ها
]چقدر بی ودی حرص میخوری این همه استرس واسه بچه خوب نیست اگه چیزی میشد یا باید لک میدیدی یا نشتی کیسه اب دختر خوب اون جاش امنه 18 هفته واسه تکون خوردنی که تو بوای حسش کنی خیلی زوده
عشقم مادرم دنیای من الینا دخترم و خدا خدا خدا تنها امیدم
2706