2737
2734
من تا حالا به این صورت وام نگرفتم اما چند وقته پیش تو نت خوندم بانک رسالت اینطوریه که طلا بزاری وام میدن........همسرم رفت و سوال کرد و یه سری شرایط سخت داشت تازه گفته بودن طلا که میزاری باید نگین هاش رو جدا کنیم و وزنش رو در بیاریم.....طلا داغون میشه خب!!!!!!!! کلا بیخیال شدم خیلی یادم نیست فقط دیدم به درد نمیخوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بانک کارگشایی وام گرفتم تا نفری دو میلیون وام میدن البته کارشناس دارن خودشون چشمی قیمت طلا رو بدون نگین محاسبه میکنند مسلم کمتر هست ولی خوب می ارزه اصلا هم نگین در نمیارن درصدش سودش خیلی کمه هرموقع داشتی پس میدی طلا ر میگیری من طلاهای خودم مامانم و مادرشوهرم تونستم 4میلیون وام بگیرم
2731
دوستم الان 5 سال طلاهاش بانکه هر سال هم فقط میره سود سالانه شو میده دوباره طلا میمونه پولش میگیره یعنی طلاتو میذاری بهت به ازای هر 100 گرم نمیدونم چقدر طلا میدن بعدتا سر سال باید پول رو پس بدی و طلاتو بگیری اگه نخواستی دوباره ارزش طلارو محاسبه میکنن اضافشوبهت واممیدن دوباره تاموقعی که کل وام رو بری بهشون بدی طلاتو پس بگیری
2738
این رو یادم نمیاد درضمن طلاهایی که نگین زیاد داره قیمتش کمتر میشه پس خودت وزن نکن مثلا من یه چیز داشتم که نگینش اصل بود قیمتش خیلی بیشتر بود تا یه چیز که وزن سنگینی داشت ولی نگین اصل نبود
ببین اینجا که من رفتم که چون تعداد زیادی بودن نوبت داشت و میگفتن زودتر 3ماه نمیشه ما چون هردو دانشجو بودیم نمیدونم چطور شد رئیس بانک کارمون رو درست کرد ولی همون روز که طلا رو میگیرن وام رو میدن
2706