2737
2734
خیلی غصه می خورم . خیلی بهم فشار اومده .یک ماه و نیمه تهوع دارم و مرتب بالا میارم.دو روز که به زور امپول و سرم بهترم دوباره میاد سراغم . حساسیتم به بوها وحشتناکه الانم دو روزه درد شدید لگن سمت چپ دارم که موقع نشستن و پا شدن جیغم میره اسمون.و گرممه خیلی زیاد .همش تشنمه و دلم می خواد اب بخورم و وقتی اب می خورم بالا میارم و معده ام همش درد می کنه اصلا فکر نمی کردم بارداری انقدر سخت باشه . تصورم این بود خیلی خوب و شیرینه دکتر میگه صبر کن ماه چهارم خوب میشی
.نمیتونم غذا بپزم .بوها دیوونه ام می کنن . انرژی ندارم شکمم اتیشه شاید اگر کسی قبلش می گفت اینطوریم باور نمی کردم و فکر می کردم ناز می کنه ولی داغون شدم الان دو هفته است اومدم خونه مادرم حالم بهتر شده بهم میرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریشب تو راه برگشت از بیمارستان و سرم زدن سه بار ماشین رو نگه داشتیم و سرم رو اوردم بیرون و توی خیابون عق زدم انقدر بالا میارم که از دهنم اب تلخ میاد بیرون
2731
دکتر به من قرص اندانسترون داد گفت تا روزی سه تا هم میتونی بخوری اما برای من یکی جواب داد
این امضا و تیکر صرفا برای تقویت روحیه هستش.اسم کاربریم پیمانه هستش.لاتینش غلط انگشتی بوده. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2738
چرا پیمانه جون .همون قرص رو داده روزی دو تا می خورم معذرت می خوام یبوست می گیرم توی این دو هفته سه بار زیر سرم بودم امپولش رو برام توی سرم زدن و بهتر شدم ولی کلا دارو خیلی بهم جواب نداده
آخی درکت میکنم عزیزم.... فکر کن منم شرایط تورو دارم البته خداروشکر خفیف تر ،اما با یه دختر ۱۸ ماهه و از خانوادمم خیلی دورم ایران نیستم....
دختر باس قرتی باشه..... با هر آهنگی زرتی پاشه [smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
تهوع من به این شدت نبود ولی مشکلات دیگه ای تو بارداری داشتم دیگه همینه ولی مطمئن باش وارد ماه چهارم که بشی خیلی بهتر میشی دکتر به من قرص دمیترون داده بود
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
من از ماه چهارم تهوعم کم شد ولی ورم داشتم حالا که عکسای اون موقع رو نگاه میکنم میفهمم چقدر ورمم زیاد بوده کلا تا آخر بارداری نمک نباید میخوردم هیچ طعمی از غذاها حس نمیکردم دلم لک زده بود برا چهار تا دونه چیپش ولی الان همش گذشته
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
عزیزم منم دقیقا عین شما بودم چهار ماه نمی تونستم غذا بخورم و زردآب بالا میاوردم اما بعد از چهار ماه خوبه خوبه شدم و زندگی شیرین شد اما تمام نه ماه لب به مرغ و ماهی نزدم میخوردم گلاب به روت بالا میاوردم
امسال سال تغییر و پیشرفت منه
2706