2733
2734
سلام دوستان، پسر من حدوداً 22 ماهه س، تا ماه گذشته مادر همسرم و مادر خودم از بچه نگهداری میکردن. با جابجایی که داشتم و سن بالای مامانا و شیطنت بیش از حد پسرم و خسته شدن مامانا، مجبور شدم بذارم مهدکودک. بردمش مهد کودک سرزمین سبز اکباتان 10 روز یا خودم یا مادر شوهرم باهاش میرفتیم تا عادت کنه بعد از 10 روز گفتن دیگه نیاید تا عادت کنه. خلاصه از اون روز که مستقل میره نزدیک به دو هفته میگذره. همین که وارد اتوبان میشیم و ساختمونهای اکباتان رو میبینه جیغ و داد و گریه. حالا نمیدونم هنوز عادت نکرده یا اونجا و اونا رو دوست نداره؟ اصلا نمیدونم چیکار کنم؟ مهد ایرانمهر هم که دیگه خیلی شلوغش کرده ... رزرو و پیش ثبت نام و تایید و عدم تائید و... خواهش میکنم اگه نظری دارید با من در میون بذارید اینقدر گریه میکنه که همش بالا میاره. واقعا مستاصل شدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام. اگه مهد خوب باشه خیال مامانها از همه نظر راحته.من هم تعریف ایرانمهر رو زیاد شنیدم.به نظرم ارزش یه کم صبر رو داره.حداقل وقتی میره دیگه خیالت راحته.ایشااله یه جای خوب پیدا میکنی.
2738
ممنونم دلسای عزیز. میخواستم ازتون کمک بگیرم این چند ماه باقیمونده تا رزرو بعدی ایرانمهر چیکار کنم برای پسرم که راحت تر کنار بیاد با شرایط موجودش؟ روانم به هم میریزه وقتی گریه میکنه اونجوری تا گلاب به روت بالا میاره
حق داری.اینجوری خیلی سخته.بچه هم گناه داره.نمیشه مامانها یه کم دیگه نگهش دارن تا جای مناسب پیدا کنی؟؟ میتونی تا پیدا کردن یه مهد خوب پرستار بگیری براش تا در حضور مادربزرگهاش از کوچولوتون نگهداری کنه.اینجوری هم بچه راحته هم به مادربزرگهاش فشار نمیاد.
دلسا جون، یعنی این همه زحمت عادت دادنش به مهد از دست بره؟ نمیدونم میترسم فکر کنه تونسته با گریه و زاری برگرده خونه مامان بزرگاش و چند ماه دیگه از پسش بر نیام و نتونم مجابش کنم که بره مهد
2706