2737
2734
مامانای گل بیان درباره قد ووزنو صحبت کردنای بچه هامون بگیم .
اگر هیچوقت بعد از هر لبخندی, خدا رو شکر نمیکنی پس حق نداری بعد از هر اشکی اونو سرزنش کنی...!
قدشو و وزنشم دکترا میگند خوبه ولی خیلی از بچه هارو دیدم بلندترن از دخترم.
اگر هیچوقت بعد از هر لبخندی, خدا رو شکر نمیکنی پس حق نداری بعد از هر اشکی اونو سرزنش کنی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از موقعیکه بدنیا اومده سرکار نمیرم ولی دوست دارم برم. احساس پوچی میکنم تو خونه.
2731
پسر من 10-12تا کلمه بیشتر نمیگه قدش بلنده ولی لاغره با 11کیلو و نیم وزن ولی نوه خالم که از پسرم 1هفته بزرگتره کاملا و بدون اشتباه حرف میزنه حتی جمله های چند وجهی میگه ولی قدش از پارسای من 1 سرو گردن کوتاه تره مثلا به مامانش خیلی واضح میگفت: چرا باید دمپاییمو در بیارم مگه چی میشه بیارمشون تو خونه؟!!!! حالا پارسا بطری شیرو میاره میگه : ماما در گیدگا بیدگا!!!!!!!!!
@2bare_man
2738
دختر من تو دوسالگی قدش 91 بود الان یکماه ونیم گذشته فکر میکنم قد نکشیده.
گفتار درمانی بردم گفت تاخیر کلامی داره باید باهاش زیاد کار کنی من اصلا حوصله ندارم.
یکی از اقواممون تو یکسال ونیم ماهگی پسرش کامل حرف می زد حتی لغت قسطنطیه رو بلد بود اگه کسی به من میگفت باورم نمیشد ولی خودم دیدم
2706