2726
عنوان

کسی تا به حال توی خونش ساس داشته؟

8584 بازدید | 54 پست
صبح رفته بودم پرنده فروشی الان کنار مبل خونه یه ساس بود که با دستمال کاغذی کشتمش متاسفانه کلی هم خون خورده بود از اونجا بود که حدس زدم بتید ساس باشه امکان داره با همون یدونه خونه پر از ساس بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا بازم باشه داروشو دارو خونه داره بگیر بزن تو خونه تا بیشتر نشدن
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2728
وای خدایا من شنیدم افتضاحه . میدونم ساس با سم پاشی حل میشه فقط .
یکبار اومدم تو نی نی سایت درد دل کنم گفتم اینجا که کسی من و نمیشناسه ! یکی گفت کاربره جدیده ! یکی گفت دروغ میگه مشکوک میزنه ! یکی گفت مشکل داری یکی گفت خونسردی . خدایا دیگه هیچی نمیگم خودت بدونی کافیه . اینجا هم مثل دنیای واقعی یه جورایی گفتن خفه شو .
سما جون صبح رفتی بیرون تمام درزای خونه رو محکم ببند کل خونه زیر تخت زیر مبل حموم دستشویی همه جا اشپزخونه همه جارو پیف پاف تاروماریا اتک بزن انشالله اگرباشه میمیره
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
هفته پیش خونه خالم افتاده الان یه هفته اس تو خونشون نرفتن اگه بخار شو داری معطل نکن. تمام چوبیاتو خالی کن همرو بخارشو بزن خالم 5.6 تا دونه دید ولی تخت و کمد خودشو بچشو انداخت دور با کلی لباسای زمستونیه پشمی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
من یادمه یکی می گفت خونه اش ساس زده بود پدرشون دراومده بوده تا برطرف شده
یکبار اومدم تو نی نی سایت درد دل کنم گفتم اینجا که کسی من و نمیشناسه ! یکی گفت کاربره جدیده ! یکی گفت دروغ میگه مشکوک میزنه ! یکی گفت مشکل داری یکی گفت خونسردی . خدایا دیگه هیچی نمیگم خودت بدونی کافیه . اینجا هم مثل دنیای واقعی یه جورایی گفتن خفه شو .
2706