2737
2739
عنوان

بچه ها دلم گرفته...

759 بازدید | 66 پست
امشب باز خبر ازدواجه دوستای صمیمیمو شنیدم..خیلی خوشحالم واسش ولی چقد احساسه تنهایی کردم
با چنان عشقی زندگی کن ..که حتی اگر بنا به تصادف به دوزخ افتادی..خود شیطان تو را به بهشت باز گرداند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله شما هم به زودی ازدواج میکنی ناراحت نباش دوست خوبم یکی از دوستای من 5 سال جلوتر ازمن ازدواج کرد ولی بعد ازچند سال شوهرش با منشی محل کارش بهش خیانت کرد و دوستم ازش طلاق گرفت.تازه یه پسر بچه هم دارن به این فکر کن که عاقبت به خیر شدن مهمه نه این که فقط ازدواج کنی.
مردم را ب خاطر ناامید کردنت مقصر ندان ...... خودت را نکوهش کن ک بیش از حد از آنها تــــوقــــع داری.....
خودت مجردی خانم ؟؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
2738
بچه ها بنظرم هر چیزی وقته خودشو داره از وقتش که گذشت دیگه اون حس و حالو نداره
با چنان عشقی زندگی کن ..که حتی اگر بنا به تصادف به دوزخ افتادی..خود شیطان تو را به بهشت باز گرداند
به جای حسودی..... خودت دنباله پسر خوب بگرد....... دیگه دوره ی اسب و.سوار کار و.انتظار نیس
‏یه بار موقع خداحافظی یکی بجای تعارفات معمول و ارزوی موفقیت؛   بهم ساده گفت: غمت کم... و این قشنگ ترین جمله ای بود که شنیدم...  
2706