نی نی سایت > تبادل نظر > والدين و كودكان (بدو تولد تا 8 سالگي) > جشن ها، مراسم و مناسك خانوادگي و اجتماعي > تزيينات انواع غذا.دسر.سالاد . و كلآ هر چي كه ميشه خورد!!!!!!!!

موضوع: تزيينات انواع غذا.دسر.سالاد . و كلآ هر چي كه ميشه خورد!!!!!!!! + اظهار نظر

صفحه 63 از 114 اول قبلی  58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
شيوا(مامان روژان) پست ها : 5876عضویت:1388/10/22
1390/7/1 - 2:40 عصر

asrajan
*كاربر تاييد شده*
1390/7/1 12:34 ق.ظ

ميشه لطف كنيد طرز تهيه ژله رنگين كمونو بگيد چه صفحه اي هست واينكه بعداز اينكه بابستني مخلوطكرديم ميزاريم سرد بشه بعدلا يه اي بعدي رو بريزيم

عزيزم
خاطرم نيست كدوم صفحه هست
ولي
منخودم به اين روش درست ميكنم
مثلآ از 3 بسته پودر ژله رنگي استفاده ميكنم

انار....
بلوبري....
پرتقال.....
حالا شما هر چي خواستي بذار

هر بسته زله رو با يك ليوان آب جوش مخلوط كن وخووووووووووب هم بزن
محلول به دست اومده رو نصف كن
به نصف اول....نصف ليوان آب سرد و به نصف دوم بعد از خنك شدن كامل نصف ليوان بستني آب شده اضافه كن
حالا هر بسته زله دو تا محلول شده
يكي ژله با آب و ديگري ژله با بستني
لايه اول واسه رنگين كمان رو از محلول ژله و بستني بريز و بذار 15 دقيقه داخل فريزر
بعد كه سفت شد(يخ نزنه) ژله مخلوط با آب رو بريز و بذار فريزر حدود 25 دقيقه(ژله ساده ديرتر از ژله با بستني سفت ميشه و به همين ترتيب تا آخر
به اين ترتيب
1390/7/1 - 2:41 عصر

ميشاد
*كاربر تاييد شده*
1390/6/31 11:03 ب.ظ

شيوا جان مرسي از توضيحت..نه عكس نگرفتم...
ژله كاملا سرد شده

ميشاد جون روش درست كردنت رو برام شرح ميدي؟
1390/7/1 - 2:42 عصر
عدس پلو مجلسي

توضيحات كامل داخل وبلاگ

نظر هم بديد

Myup Image Hosting

Myup Image Hosting
1390/7/1 - 3:32 عصر

nazzzanin
*كاربر تاييد شده*
1390/7/1 3:07 ب.ظ

من يه سوال دارم اين عدس پلو و يهدونه پلو سه رنگ كه تو وبلاگت هست رو چطوري قالب ميزني؟ برميگردوني برنج وا نميره؟تو همين قالبهاي كيك ميريزي بعد برميگردوني ؟قسمت رو ي اين عدس پلو رو چطوري درستيدي خانم هنرمند

نازنين جون
برو داخل وبلاگم
ادامه مطلب همين عدس پلو كامل توضيح دادم
باز اگه خوندي و متوجه نشدي بيا تا برات بگم
http://shiva-food.blogfa.com/
ته تغاري پست ها : 759عضویت:1389/11/4
1390/7/1 - 3:46 عصر
سلامممممممممم

شيوا جونننننننننننننننننن عاشق كاراتم. امروز منم دلم خواست هنرمندي كنم

عمرا بتونم مثل شما كيك بدرستمممممممممممممممممم

ببين فقط چه خرابكاريهاييي كردم

اولل نتونستم برشهاي كيك يه اندازه در بيارم

دوما كيك گرم بود خامه رو ريختم روش آب شد

3. شكلات گرم هم ريختم ديگه بدترررررررررررررررررر

مشاهده ميكني كه يه طرف خامه سقوط كردددددددددددددددددد

سايت  آپلود عكس رايگان , فضاي  رايگان براي آپلود عكس , آپلود عكس با لينك مستقيم , آپلود عكس رايگان

سايت  آپلود عكس رايگان , فضاي  رايگان براي آپلود عكس , آپلود عكس با لينك مستقيم , آپلود عكس رايگان
نازي جون پست ها : 3567عضویت:1390/6/17
1390/7/1 - 5:03 عصر
اين تصويرا همه از اينترنته اگه تكراري بود ببخشيد

سايت آپلود عكس و آپلود سنتر فايل ايران بلاگ !خوش آمديد, مكاني براي آپلود، نمايش و اشتراك گزاري سريع و راحت عكسهاي شما
خدايامتشکرم ودوست دارم
1390/7/1 - 5:05 عصر
سايت آپلود عكس و آپلود سنتر فايل ايران بلاگ !خوش آمديد, مكاني براي آپلود، نمايش و اشتراك گزاري سريع و راحت عكسهاي شما
[URL=http://up3.iranblog.com/][IMG]http://up3.iranblog.com/images/jy267kwyek4tmwuchmh4.jpg[/IMG][/URL]

همش از اينترنته
خدايامتشکرم ودوست دارم
1390/7/1 - 5:11 عصر
همه از اينترنت

خدايامتشکرم ودوست دارم
رويا مامان گلسا پست ها : 15098عضویت:1387/6/17
1390/7/3 - 10:57 صبح
سلام بر همه دوستاي هنرمندم
اين دستور يه غذاي خيلي خوشمزه و راحته من واسه بيشتر مهموني هام درست مي كنم و همه همدوست دارند
تو فر درست مي شه و ساده است
مواد گوشتيشم اينه:من گوشت چرخ شده و سويا زدم با پياز و رب گوجه
Myup Image Hosting
اين مواد لازمه به اضافه مراحل اماده كردن لايه زيرين كار
سيب زميني رو با شير و كره مخلوط مي كنيم و ته ظرفي كه چرب كرديم پهن مي كنيم
اينم مراحل آخر كار
روي سيب زميني مواد رو لايه لايه كاور مي كنيم و مي ذاريم توي فر تا فقط پنير باز بشه و مواد دست به هم بدند
Myup Image Hosting
بعد هم با سس ميل مي كنيد
اگرم خواستيد با نون و ماست و خيار و اينااااااااا
لازمه بگم سيب زمينيش نرمه مثل نون سفت نمي شه ها
شير و هم چشمي مي ريزيم كه سيب زميني و كره ها نرم بشن از ماست و اين حرفا سفت تر هاااااااااااا
در دنيا هيچ بن بستي نيست. يا راهي‌ خواهم يافت، يا راهي‌ خواهم ساخت
ليلي پست ها : 207عضویت:1388/3/6
1390/7/3 - 3:50 عصر
سلام به همه ي دوستاي هنرمندم
مخصوصاً شيوا خانمممممممممممممممممممممم

من كه كلي لذت ميبرم از هنرهاتون خودم خيلي مبتدي هستم

اين ژله ي گلدار هم بعد از كلي خرابكاري تونستم درست كنم بازم از راهنمايي هاي شيوا جون ممنونم

6kn31qwhpn9kkm2tml66.jpg

d0th23j5ngpms42knfk.jpg
sanaz پست ها : 540عضویت:1388/10/16
1390/7/3 - 3:53 عصر

mami.atena
*كاربر تاييد شده*

ساناز جان سلام دستورحليم بادمجان روبرام ميزاري؟باورميكني تا حالا درست نكردم ولي كشك بادمجان درست ميكنم و خيلي همسرم دوست داره.مرسي ازجواب

واي دوست عزيزم بايد از استاد شيوا مي خواستي كه برات بزاره آخه دست پختش حرف نداره ولي من كاري رو كه خودم مي كنم مي گم و خيلي عالي مي شه بهت مي گم دوستم
ترجيحا گردن گوسفند بزار قشنگ بپزه اگه توي زود پز بزاري كه عالي مي شه بعد جدا بزار بادمجون من سرخ كرده البته خيلي سرخ شده نه كه رنگش خيلي سوخته باشه بزار دوباره بپزه بعد عدس رو جدا بزار بپزه وقتي كه كاملا پختن - اول گوشت و عدس رو بزار تو زود پز كه دوباره باهم بپزن حدود نيم ساعت كه خوب له بشن بعد بادمجون رو و پياز داع اضافه كن دوباره يه يه ربعي بزار بعد كه پختن هر سه بام با گوشت كوب حسابي له و لوردشون كن طوري كه هيچي از هم پيدا نباشه بعد بهشون نمك و يه ذره فلفل و گردو رنده شده من زياد مي ريزم كه خوش مزه بشه بعد بزار باهم يه قولي بزنن بعدش كشك اضافه كن بزار يه نيم ساعتي باهم بزن و كمي بهش مي توني نعنا داغ و سير داغ هم بزني كه ديگه تكميل مي شه من البته به جاي سير بهش پودر سير مي زنم كه زيادي بو نگيره شايد كسي دوست نداشته باشه خلاصه بعد سروش كن و به نظرم تزئينش خيلي مهمه كه آدمو به وجد بياره بخورن
روش رو هم با زعفرون و سير داع و پياز داغ و نعناع داغ و كشك حسابي خوشگل تزئين كن
درست كن حالشو ببر شوهرت هم خوشش مي ادش
1390/7/3 - 10:43 عصر
سلام اينم بعضي از غذاهاي من
تست تخم مرغي

نان تست 4 عدد
تخم مرغ 1 عدد
مقداري نمك
روغن 3 قاشق

تخم مرغ را با كمي نمك براي مزه دارشدن دريك بشقاب خورش خوري هم بزنيد .روغن را در ماهيتابه بريزيد تا داغ شود.نان تست را داخل تخم مرغ بزنيد ودو طرف را آغشته به تخم مرغ كنيد.ودر تابه بگذاريد تا دوطرف برشته بشود .
يه جور ديگه:
براي تزئين مي توانيد از سوسيس يا گوجه استفاده كنيد .قبل از آنكه درون تخم مرغ بزنيد سوسيس ها را داخل نان قرار دادم با چاقو كمي شكاف ايجاد كنيد تا سوسيس يا گوجه درون تابه نيفتد.

خدايامتشکرم ودوست دارم
1390/7/3 - 10:45 عصر
سيب زميني تنوري
سيب زميني ها ر خوب بشوييد وسپس پوستش رو خشك كنيد وبا كارد يك علامت + كه عميق باشد ولي سيب زميني را از هم جدا نكند ايجاد كنيد حالا با قلمو يا دستمال كاغذي پوست آن را به روغن آغشته كنيد.وداخل فر قرار بدهيد .من اين سيب زميني ها رو داخل فليور ويو(هواپز) تنوري كردم

يه جور ديگه:
پس از پختن كمي از داخل سيب زميني ها برداريد وبا مخلوط كالباس جعفري پركنيد ورويش پنير پيتزا بريزيد ودوباره داخل فر بگذاريد تا پنير طلايي بشه.

خدايامتشکرم ودوست دارم
1390/7/3 - 10:46 عصر
پيتزا ورميشل

مواد پيتزا هر چي كه دوست داريد(قارچ- گوجه- زيتون- گوشت چرخ كرده –مرغ وهرچي كه مفيده وممكنه كودكتان يا شوشو نخورد وتوش رنده كنيد!)
يك بسته ورميشل(رشته سوپي)
يك تخم مرغ
ادويه به دلخواه(پودر سير آويشن و...)
مواد داخل پيتزا رو تفت بدهيد با شعله كم تا پخته ونرم بشود براي اينكه قارچتون سفيد بمونه از آبليمو استفاده كنيد
ورمشيل را داخل آب در حال جوش با كمي روغن ونمك مثل ماكاروني بپزيد وآبكش كنيد.
تخم مرغ را هم بزنيد

حالا يك ظرف نچسب را برداريد وكمي روغن بريزيد وورميشل ها را درون آن بريزيد رويش مواد داخل پيتزا ودر آخر تخم مرغ را روي همه سطح بريزيد ويك دم كن بگذاريد رويش وقتي مواد كف مثل ته ديگ شد يعني آماده است

يه جور ديگه
مواد ورميشل را نصف كنيد ونيمي را كف آن وبقيه را روي مواد بريزيد

خدايامتشکرم ودوست دارم
1390/7/3 - 10:51 عصر
دسر تابستاني يا عصرانه تابستاني

نان باگت براي هر نفر 2تا
ميوه هاي خوشرنگ (شاتوت- توت فرنگي- آلبالو- گيلاس- تمشك)
شكر

نان را برش دهيد

ميوه ها رو با شكر وكمي آب بپزيد تا مثل مربا بشود

نان ها را آغشته به آب ميوه
وبه ترتيب داخل قالب اول نان بعد ميوه ها ودوباره نان داخل فريزر وبعد در يخچال بگذاريد فقط يخ نزند آنقدري در فريزر بگذاريد كه كاملا سرد بشه. قالب را تا موقع سرو در نياوريد

يه جور ديگه:
از خامه براي زيبايي ومزه استفاده كنيد و اين ميوه ها رابه صورت خام فريز كنيد تا اين طعم را در زمستان كنار خانواده گرمتون تجربه كنيد.

خدايامتشکرم ودوست دارم
مامانِ هستي پست ها : 748عضویت:1389/8/10
1390/7/3 - 11:39 عصر
سلام
من امشب دسر پان اسپانيا درست كردم واقعاً عالي بود
wy7djjvwud5zxakfep.jpg
انسان هاي زيادي را ديدم که لباس نداشتند و چه لباس هايي ديدم که تهي از انسان بودند
mamane lobia پست ها : 10034عضویت:1388/10/23
1390/7/4 - 9:20 صبح
http://www.hamshahrionline.ir/news-110952.aspx

وقتي دنبال دسر انبه بودم با اين سايت اشنا شدم جالب بود . كلي دسر داره
سمانه پست ها : 20306عضویت:1389/7/19
1390/7/4 - 10:16 عصر
خوراك پوره سيب زميني (با تشكر از رويا جون)

upsara
upsara
نيازي نيست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفري كه اطرافمون هستند، آدم باشند كافيه ...!!
1390/7/5 - 12:19 صبح

پرستو63
*كاربر تاييد شده*
1390/7/4 1:58 ب.ظ

سلام شيوا جون و همه دوستان واقعا خسته نباشي
مامان هستي شيوا جان كمك كنيد من دوست دارم دسر پان اسپانيا درست كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولي دستورشو ندارم شيوا جون تو وبلاگتونم نيست مرسي

پرستو جون به اين لينك مراجعه كن

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=86747&PageNumber=1
1390/7/5 - 12:24 صبح

nazzzanin
*كاربر تاييد شده*
1390/7/4 8:15 ب.ظ

شيوا جون دستور سالاد توپي رو به من ميدي من بلد نيستم مرسي

مواد لازم :
سيب زميني پخته شده 3 عدد متوسط رنده شده
كره 10 گرم
نمك و فلفل به ميزان لازم
سس مايونز 2 قاشق غذا خوري
موادلازم براي مغز سالاد:
ژامبون خرد شده 1 پيمانه
فلفل دلمه اي خرد شده 2/1 پيمانه
خيار شور نگيني 2/1 پيمانه
مواد لازم براي تزيين روي سالاد :
كلم قرمز ساطوري - جعفري ساطوري- هويج رنده شده و ....

طرز تهيه:
سيب زميني رو در حالي كه هنوز گرمه رنده كنيد و كره رو لاي اون بذاريد تا با حرارت سيب زميني آب بشه. بعد نمك و فلفل و سس مايونز رو بهش اضافه كنيد و خوب مخلوط كنيد. حالا بذارين 1 ساعت توي يخچال بمونه تا جا بيفته.
مواد مغز سالاد رو در ظرفي مخلوط كنيد.
حالا از سالادتون به اندازه يه نارنگي مثل كوفته توي دستتون باز كنيد و يه مقدار از مواد مغزي رو لاي اون بذاريد و مثل كوفته گردش كنيد تا مواد لاي اون مخفي بشه و بعدش هم توي كلم يا جعفري يا هويج بغلطونيد و روش رو با سس مايونز ساذه و غليظ تزيين كنيد و ببريد نوش جون كنيد . به همين سادگي

Myup Image Hosting

صفحه 63 از 114 اول قبلی  58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: