2733
2734
کفشهای نوی خارجی بسیار خوشگل با قیمت های استثنائی...
آپلود سنتر عکس رایگان
برای اطلاعات بیشتر و دیدن مدلهای دیگه لطفا به این آدرس برید....http://maxis.persianblog.ir
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم
مراکز خرید راسته‌ها:
خیابان بهار (بهار جنوبی، بین طالقانی و انقلاب)
جمهوری (چهارراه امیر اکرم، پاساژ سیسمونی)
بازار بزرگ، راسته سیسمونی (1. پاساژ سیسمونی، طبقه بالای لوازم‌التحریری‌ها/ 2.بین‌الحرمین، بعد از روسری فروش‌ها)
بازار بزرگ، راسته لباس بچه (خیابان 15خرداد، بعد از ورودی مسجد امام، پاساژ رضایی و پاساژ تهرانچی)
بازار بزرگ، راسته اسباب‌بازی
بازار بزرگ، پاساژ کویتی‌های رضا
بازار مروی، راسته اسباب‌بازی خیابان بنی‌هاشم (بورس دستمال و پوشک و...)
بازار بزرگ، پاساژ مهتاش

فروشگاه‌های معروف:
فروشگاه سه نی‌نی: شریعتی، سر ملک
فروشگاه ایران چیکو: بهار، پاساژ چهل ستون، طبقه اول، پلاک 42
آوای کودک و ارمغان کودک: خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت
فروشگاه پرشینه: بازار ولیعصر چهار راه امیر اکرم پلاک 19 شرقی همکف
فروشگاه نی نی سالن(ساعی): 88775699- 88784789- 88773277
فروشگاه کودک سرا (جمهوری): 66953820 و 21
فروشگاه بهارک (بهار): 77506977
فروشگاه نی نی بهار (بهار): 88848199- 88828364
فروشگاه یاران (بهار): 77524701- 77503107
فروشگاه اشکان(بهار): 77524217
فروشگاه نی‌نی‌ما (بهار) 88347400 (نمایندگی ماکسی کوزی)
فروشگاه بی‌بی کیش (شریعتی): 88454739 (نمایندگی فارلین)
کالای کودک پوریا: نارمک. بین هفت حوض و هلال احمر. خیابان گلبرگ غربی. تقاطع سامان. مرکز تجاری گلستان. واحد 5: 77278141 و 2
فروشگاه مادرکر: بازار بزرگ، پاساژ رضایی. تلفن: 55620627

سلام شما اگه ساکن تهران هستید به خیابان بهار و سه راه جمهوری سر بزنید البته جمهوری قیمتا بهتره ولی بهار مرکز لباس و وسایل بچه هاست . درمورد اصل و فرع مارک کالسکه و کریر و ...دقت کنید هم توی بهار و هم توی جمهوری به اسم اصل تقلبی هم میفروشن
من در بهبودی ابوالفضل سهیم می شوم... دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازار بزرگ تهران پاساز مهتاش(بورس سیسمونی)
من در بهبودی ابوالفضل سهیم می شوم... دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?
2728
چند توصیه مالی برای کسانی که در آینده مادر می شوند

آیا میدانید پدر و مادرها مبلغ بسیار زیادی را فقط در اولین سال تولد نوزادشان برای او خرج می کنند؟ چند توصیه ی زیر را بخوانید و مبالغ زیادی را صرفه جویی کنید.

 روی کالاهای ضروری تمرکز کنید. در لیست خرید خود فقط کالاهای کاربردی را قرار دهید. مثلا صندلی مخصوص اتومبیل، شیشه شیر، تخت خواب و غیره. اطرافیان شما احتمالا لباس های زیادی را به عنوان هدیه به نوزاد شما خواهند داد؛ پس تا زمانی که هدیه ها را دریافت نکرده اید تهیه ی کامل لیست خرید خود را به تعویق بیندازید.
 قبل از خرید وسیله ی موردنظر خود در چند جای مختلف جستجو کنید تا قیمت متعارف و معمول آن کالا را بدانید.
 به کالاهای مورد علاقه ی سایر پدر و مادرها پی ببرید. از آنها سوال کنید. در فضای اینترنت از توصیه های والدین دیگر استفاده کنید. در وب سایت های تولیدکنندگان و خرده فروشی ها نظرات خریداران را بررسی کنید.
 با خرید وسایل دست دوم، تا 50 درصد یا بیشتر صرفه جویی کنید. در ضمن انها را به دقت بررسی کنید.
 برای خرید کالاهای مصرف کردنی می توانید حتی پیش از به دنیا آمدن نوزاد ، از حراجیهای فروشگاه های موردعلاقه خود یا سایر حراجی ها خرید کنید
www.haminaa.com
حتما قبل از خرید، یه سری هم به فروشگاه اینترنتی نی نی بازار بزنین ... بهترین مارک های دنیا، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت:

www.ninibazar.com
صداى گریه هاى مرا دیر مى شنید ... آن کودک درون که نامش عزیز بود
2738