2737
2734
سلام من دو تا بچه دارم یکیش کلاس سومه یکیش هم 8 ماهه است مرخصی زایمانم داره تموم میشه شوهرم هم همکارمه منتها اون مسووله و توی یه شهر دیگه است که با شهر خودمون 40 دقیقه فاصله داره یعنی اصلا امکانش تو طول روز کمک کنه یعنی بیشتر کارا بامنه مخصوصا بچه ها حالا ما دو تا ماشین داریم و من هم 10سالهگواهینامه دارم اما رانندگی بلد نیستم
همین که پسرم رو به مدرسه میفرستم میبینم دلم براش تنگ شده
خب باید تمرین کنی و ترس رو هم کنار بذاری هر چی بیشتر بشینی بیشتر یاد میگیری و با تجربه تر میشی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
میخواستم قبل از این که برم سر کار رانندگی یاد بگیرم البته صفر نیستم یه چیزایی بلدم مشین هم یه 405که زیاد کار نکرده و در حد صفره نمیدونم اصلا شدنیه میترسم تصادف کنم البته از آزانس هم خیلی استفاده میکنم که الان هزینه ام شاید در هفته به اندازه 50لیتر بنزین شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با هر ماشینی که قراره همیشه پشت فرمونش بشینی شروع کن تا از همون اول قلق های ماشین هم دستت بیاد
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
یه یک هفته ای صبح های زود خودت برو تمرین تا دستت راه بیفته و چند جلسه برو مجددا کلاس رانندگی ازاد کلاس های ازاد خیلی مفید هستند و می برند توی شلوغی های شهر تا بعدش بتونی خوب رانندگی کنی من هم مشکل شما را داشتم اخرای مرخصی زایمانم خودم حسابی تمرین کردم و 3 جلسه هم رفتم کلاس ازاد الان 5 ماهه خودم بچه هامو می برم مهد و بر می گردونم شوهر من هم تا ساعت 7 شب سرکاره و من خودم باید رانندگی کنم
اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست
2738
مامان فرشته ها خوش به حالت قضیه اینه شوهرم میترسونتم میگه با آزانس کاراتو ردیف کن اما حساب که میکنم میبینم خیلی سنگسن میشه هزینه اش
اصلا به تصادف فکر نکن شما اگر با احتیاط و با سرعت مطمئن و از سمت راست خیابان رانندگی کنی نه مزاحم کسی می شوی و نه تصادف می کنی من خودم 10 دقیقه زودتر از حد معمول از خونه می ایم بیرون تا به شلوغی نخورم و با خیال راحت تر رانندگی کنم تازه توی اداره هم جای پارک راحت تر پیدا می کنم
اینجا به جز دوری تو چیزی به من نزدیک نیست
2706