2733
2739
عنوان

راهنمایی در خرید هدیه

462 بازدید | 79 پست
سلام هفته دیگه تولد یه دوستی می خوام هدیه بخرم تا سقف 100 هزار تومن. هم می خوام کلیشه ایی نباشه هم اینکه طرف دختره ولی دوست دخترم نیست. یه جورایی دلم می خواد بتونم دلشو بدست بیارم اما فقط یکبار منو تو جمع دیده و جالب نیست با یه هدیه خیلی رومانتیک تابلو کنم قضیه رو... دیدم اینجا اکثرا خانم هستن بیشتر می تونن راهنمایی کنن یه دختر بیست و چند ساله از چی بیشتر خوشش میاد
می تونید یک مجموعه سی دی های موسیقی کلاسیک (بدون کلام)براش بگیرید .یا یک چراغ خواب LED با قابلیت کنترل نور و رنگ اینطور چیزها نه خیلی رومانتیک هستند نه خیلی خنثی همیشه جلوی چشمشون هست و با دیدنش خیلی به یادتون می افته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه دختر ها معمولا اینو نمی گن،اما چراغ خواب ایده خوبی چون با هر نوع دیدگاهی که داشته باشه و هر نوع سطح سلیقه بالاخره به یک همچنین وسیله ایی احتیاج پیدا می کنه اما بنظر من خیلی هم فانتزی نگیرید.
یکی از عکساشو سفارش بدید اتلیه ازس ی پازل هزا تکه بسازه مثلا بعد وقتی پازل حل شد میفمه عکس خودشه و قاب میکنه همیشه هم جلو چشماش هس
❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید
2706