2733
2734
سلام دوستای عزیزم امیدوارم همگیتون خوبو شاد باشید با شوشو جونم واسه این تعطیلی ها برنامه سفر ریختیم بریم مشهد واسه بلیط خیلی از آژانسا رو زنگ زدم تا اینکه دوستم بهم یه وبسایتی رو معرفی کرد لذت بخشترین خرید بلیطی بود که تاحالا داشتم قیمتاشون عالی برخوردشون عالی! ما شانس یارمون بود بلیط مشهدو خریدیم 50 تومن! حیفم اومد به شما معرفیش نکنم http://www.cheapcharter.ir لذت ببرید
عطرینه جون من دیشب ازشون خریدم 50 هزار تومن! ولی به قول تو الان گرون شده میتونی زنگ بزنی آژانس ببینی همچنان همون قیمتو میده؟ چون یادمه اینا گفتن چارتر قیمتش نوسان داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
LI LI جون درک میکنم حستو ولی تو این تعطیلی ها گذشته ما رفتیم مشهد بعدش کیش و بعدش تهران همه بلیطارو ازشون گرفتیم با قیمت های عالی! تو آژانسا تا 50-60 درصد گرونتر میدادن! علاوه بر اینکه هیچ مشکلی نبود موقع خرید بهمون پیشنهاد میداد ممکنه این پرواز تاخیر داشته باشه و نخرینش به حرفشون گوش کردیم تو فرودگاه دیدیم اون پروازه 3 ساعت تاخیر کرده!! واسه این قیمتا هم ازشون سوال پرسیدم چرا اینقد ارزونه گفتن بهم خانوم یه پروازی که داره خالی میره 20 هزار تومن هم بفروشیم بهتر از خالی رفتنشه!
2738
2706