2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اصلا دیگه نوار بهداشتی خارجی بخصوص alwaysگیر نمیاد.همکشم بخاطر همین تحریمهاست نمیدونم اینو دیگه کجای این انرژی هستی میخواند بذارند که ممنوع شدم.بخاطر همین من فقط پنبه ریز اون اونی که آبی رنگ هستش استفاده میکنم چونکه اونا که مشبک هس اذیت میکنه بخصوص تو این گرما ولی کلا نوار بهداشتی تو این گرماخیلی مزخرفه
راستی یه مطلب خیلی مهم:

هرگز هرگز از اسپری های معطر در اطراف اندام تناسلیتان استفاده نکنید. چون باعث التهاب پوست می شه.
ضمنا هر نوع ورزش پرتحرک مثل شنا، دویدن، ایروبیک، تنیس و یا پیاده روی تند به گردش خون کمک میکنه و مانع گرفتگی عضلات و دل درد می شود.
اگه کسی راهش اینطرفها افتاد مثلا تبریز بهش بگید براتون از این وسایل مثل شامپو و پوشک و نوار و هر وسیله بهداشتی ترک که میخواین خرید کنه.....اینجا فراوونه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
اخ گفتی
من راجع به تغذیه و ورزش دوران پریود کلی سئوال دارم

من ورم می کنم شدید و خیلی اذیت میشم.چیکار کنم
من کمر دردهای بدی دارم.....که با مسکن هم خوب نمیشه چیکار کنم که لااقل بتونم دو قدم راه برم
سردردهای میگرنی شدیدددددددددددد
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2706