2726
به نظر من این پریودی رو اگه آقایون داشتن تا حالا یه راهکاری می دادن که به کل توی عمرشون اصلا پریود نشن ولی ما خانوما اصلا فکرمونو به کار نمی بریم که مشکل رو به صورت اساسی حل کنیم نظرتون چیه؟؟؟
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به زودی فهرست فروشگاههایی که در شیراز و تهران نوار بهداشتی اروپایی دارند را می نویسم ولی بهتره پیش از خرید یک بررسی روی سایت نوار بهداشتی داشته باشیم و زود اقدام نکنیم.

2728
سلام بچه ها اینایی که بارویه مشبک هست خیلی خوبه من خیلی راضیم برای من مارکش تافته هستش
یک روز می افتد ؛ آن اتفاق خوب را می گویم ...
من به افتادنی که برخاستن اوست ایمان دارم ؛ هر لحظه ، هر روز ، هر جمعه ...
""السلام علیک یا صاحب الزمان ""
نوار بهداشتی فقط الویز غیر از اون قابل تحمل نیست الانم دارم از ذخیره های خرید قبلیم استفاده میکنم البته تو شهر ما یه داروخانه هست که دکترش یه خانم بداخلاقه و نمی دونم از کجا کلی از این الویزا رو جمع کرده تو مغازش و با جیره بندی به هر کی یه دونه میده اونم به قیمت بالا حالا قیمتش بخوره تو سرش بیشتر از یکی نمیده اونم خیلی وقتا روزشو میده میکه شب ها فروشی نیستن ... یعنی دلم میخواد خفش کنم ... کاش یه فکری به حال واردات این محصول که خواهان هم کم نداره بکنن و یه عده که دارن اینجوری سوء استفاده میکنن حالشون بیاد سرجاش که کل ویترینشون رو از الویز کردن و حرص میدن که داریم و نمیفروشیم !
البنه اینم بکم اکه وضعیت اینجوری بمونه حاضر نیستم سراغ مارک های درب و داغون ایرانی و خارجی دیکه برم یه سر میرم ترکیه که به تبریز محل زندکیم نزدیکه و از اونجا خرید یه سالمو میکنم
من خونریزیم خیلی زیاده...ولی از نوار septona night (بنفشه جلدش) استفاده میکنم عالیه..طوری که یه بار always خریدم چئن جایی بودم سپتونا در دسترس نبود خیلی کیفیتش پایین تر از سپتونا بود..واقعا نوار بهداشتی خوبیه..حتما امتجانش کنید..خیلی نازکه و جذبشم خیلی خوبه..من از اون موقع که اینو استفاده میکنم با اینکه خونریزیم خیلی زیاده یه بار هم مشکلی نداشتم..من چون مربی ایروبیکم هستم برام خیلی مهمه که چی استفاده کنم که دچار مشکل نشم..
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
دیشب رفتم نوار بهداشتی آلویز صورتی touch feel خریدم. از دیشب استفاده ازش را آغاز کردم. مشبک نیست ولی به نسبت نازک هست من که متوجه وجودش نشدم. خونریزیم رو هم خوب جذب می کنه.نوارهای آلویز در شیراز بسیار زیاد موجود هست. به ویژه اولترا که نازک هست ولی من maxi ها رو بیشتر دوست دارم .خیلی خوبه . بعضی از فروشگاههای فروش آلویز:
فروشگاههای زنجیره ای سروش
فروشگاه ژینو
فروشگاه های چنچنه
رفاه پارک قوری و قصر دشت
با سلام
من با یک دکتر هفته قبل صحبت کردم. گفتش اگه قرص ضد بارداری رو قطع نکنم و مثلا برای 90 روز پشت سر هم مصرف کنم دیگه پریود نمی شم. البته به محض قطع قرص دوباره پریود شروع میشه. البته گفت که خیلی اینکار رو نمیشه انجام داد و برای مواقع خاص هستش. چون مصرف مداوم قرص ضد حاملگی، ریسک سرطان رحمی رو بالا می بره.
در مورد نوار آلویز هم سوال داشتم اینکه چه طوری میشه اصلی و تقلبی شو افتراق داد؟
فکر کنم شیما جون نوار آلویز تقلبی استفاده کرده که میگه سپتونا از اون بهتره. چون من سپتونا استفاده کردم و به خوبی آلویز نبود.
ممنون.
شیما جان من سپتونا بنفش ندیدم ولی قرمز رنگش داشت آبروی من رو میبرد.خونریزی روز اول و دوم من زیاده.برای یک مهمونی یک ساعته استفاده اش کردم ، باعث شد شلوار جنس کتان و لی سفید رنگم لک بدی بگیره.فکر میکردم فقط شب ها با سپتونا مشکل دارم ولی موقع بیداری هم نتونست انتظاراتی که از آلویز داشتم رو برآورده کنه و خدا رو شکر میکنم مهمونی زود تمام شده بود و برگشته بودم خونه.اگه نه فکرش رو بکن لکه از شلوار به مانتوم هم میرسییییییییییید.انقدر حسرت به دل آلویز شدم که دو روز پیش تقلبیش رو خریدم.چون بازش که کردم جنس و چسبی که همیشه داشت رو نداشت و خوب چون پاک بودم نمیتونستم کیفیتش رو هم امتحان کنم.ولی درصد زیادی مطمئنم تقلبیه.فکر کنم آلویز شما هم تقلبی بوده.
درود مهرو جان
اگر شیراز اومدی حتما از فروشگاههایی که معروف هستند می تونی آلویز اصلی را بگیری .اونهایی را هم که عربستان می سازه خوب هستند.
ارکید ترکیه هم بد نیست.
ولی اگر باز خواستی از ایرانی استفاده کنی من کمرو خیلی باهاش راحت بودم که دیگه گیرم نیومد. چشمک پنبه ریز در رده های دیگر هستند.
راستی روز یکم و دوم خونریزی از نوار بهداشتی نازک (اولترا) استفاده نکن . چون خونریزی خیلی زیاده.آلویز ماکسی بزرگ و خیلی بزرگ بسیار مناسب هست. و نوارهای بزرگ ایرانی.نگران هم نباش از روی شلوار دیده نمی شه .من برای شب نوار را کمی عقب تر و روز کمی جلوتر می گذارم.تنها شاید کمی به خاطر جلو بودن نوار بهداشتی شلوار برجسته بشه که توی شلوار جین مشخص نیست.
سلام فرنوش جون
میشه اسم فروشگاه ها رو برام بنویسی؟که اگه اومدم بتونم پیدا کنم.
من اصلا برند کمرو رو ندیدم.ولی از این به بعد دقت میکنم که اگه دیدم برش دارم.خودم هم قبلا برای روزهای اول و دوم از ماکسی آلویز استفاده میکردم ولی سپتوناهایی که من دیدم فقط اولترا بود.البته آلویزهای اولترا هم خوب بودند ولی جدای از اینکه حس میکردم جذب ماکسی ها بهتره یک حس راحتتری هم با ماکسی ها داشتم.به خصوص تو لحظه هایی که درد دارم.من هم برای شب و روز مثل خودت عمل میکنم به خصوص چون معمولا سر کلاس هستم و تجربه کردم موقع نشستن روی صندلی های دانشگاه جلوی نوار کثیف میشه.
ممنون برای راهنمایی
سلام مهروجون
نام چند فروشگاه که در شیراز نوار بهداشتی آلویز و یا ارکید ترکیه می فروشند :
سوپر ژینو خیابان قدوسی
سوپر سروش هر 3 شعبه (ستارخان-چنچنه-صنایع )
سوپر یوکابد ( معالی آباد )
رفاه (همت)
اگر اومدی شیراز پیدا نکردی یه من ایمیل بزن یا با نی نی سایت خبرم کن تا دقیقتر آدرس بده.
راستش منم باهات موافقم نوارهای ماکسی احساس راحتتر و بهتری به من زمان استفاه می دهند.
زمان نشستن اگر کمی پاها را بازتر بگذاری (درسته که خیلی خوش فرم نیست)ولی نوار را درست روی واژن ثابت می کنه و احتمال نشت و لک خونریزی به صفر می رسه.
نوارهای خیلی بزرگ خیلی آرامش بخشند من اونها را هم استفاده می کنم.
2706