2703
2553
Agatha جان میشه بگی از کجا گرفتی؟
من که هیچ جا پیدا نکردم
حتی شرکت وارد کنندش هم جواب نمیده
اخه بعضی محصولات که الان وارد نمیشه قراره مهر ماه وارد کنن اینو یه فروشنده لوازم ارایش بهم گفت
Agatha جان میشه بگی از کجا گرفتی؟
من که هیچ جا پیدا نکردم
حتی شرکت وارد کنندش هم جواب نمیده
اخه بعضی محصولات که الان وارد نمیشه قراره مهر ماه وارد کنن اینو یه فروشنده لوازم ارایش بهم گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیدگاهم را درباره نوار بهداشتی بازم می گم کمرو خیلی خوبه هر روز که می گذره بیشتر آرامش را احساس می کنم.اگر ممکنه در باره برندها و مارکهای شورت و سوتین هم یه بخش درست کنید...به ویژه در دوره خونریزی جنس و رنگ شورت خیلی مهم هست من خودم از jel یا coza استفاده می کنم خیلی هر چند کزا خیلی خوب به بدن می چسبه و نمی زاره شورت و نوار بهداشتی جابه جا شن رنگ قرمز یا مشکی هم خیلی خوبه تا اگر خون پس داد مشخص نشه هرچند من که با وجود کمرو لکه ای نمی بینم.
من از یک چیز خیلی می ترسم که توی مهمونی نوار برجستگیش را نشون بده شما راهی سراغ درید؟؟؟برجستگی به ویژه از جلو بیشتر نمایان هست ولی خوب شاید از پشت هم برجستگی دیده بشه.
2456
فرنوش عزیز
اگه پریودی و می خوای مهمونی بری می تونی دامن بپوشی تا مشکلی نداشته باشی.
اگه ازدواج کردی تامپون هم می تونی استفاده کنی.
راه دیگه استفاده از نوارهای خیلی نازکه که اکثره شرکتها دارن مثلا گلپر.

ممنون.
مونا جونم از راهنمایت سپاسگذارم.خوب من این کارها رو می کنمواگر می دونید با شورت v stringیا g string (لامبادا)زمان پریود می شه از نوار بهداشتی مدل دار استفاده کرد یا اینکه نه باید شورت عادی پوشید؟
دوستان درباره نوع و مارک لباس زیر راهنمایی کنید چگونه می شه تاپیک به وجود آورد؟
من تا حالا بهترین مارکی که خریدم مای لیدی مسافرتی با لایه رویی تمام کتانی خیلی عالیه نه به پوست میچسبه نه حساسیت های بعدشو داره.
من همیشه دنبالش میگردم.
خدایا...خدایا دوست دارم
2714
شوهر دوستم که پزشک هست می گه بعضی نوار بهداشتیهای ایرانی می تونه موجب گرفتاری در رحم بشه و این هم به خاطر پود پود شدن برخی از اونهاست اون می گه از آلویز استفاده کنید اینجوری نمیشه . فروشگاه همشهری و رفاه در تهران و شیراز آلویز دارند سوپریهای بزرگ هم دارند. راستی نوارهای ارکید ترکیه هم اومده که خیلی نرم هست و روی واژن احساس راحتی داره برای آگاهی بیشتر به این آدرسها هم می شه سر زد.
http://www.always.com/products/detail/maxi-flexi-wings-extra-heavy-over-night
هی انقدر دلم میسوزه که چرا آخرین باری که آلویز خریدم بیشتر برنداشتم.چون من فقط برای شب ها استفاده میکردم یا وقتی 2 ساعت سر کلاس نشستم.بقیه ی موقع ها از پنبه ریز یا مای لیدی یا چشمک یا یک همچین مارک هایی استفاده میکردم.آبروم جلوی مامانم رفت از بس شلوارهام رو شستم.هیچی برای شب به خوبی آلویز پیدا نکردم.حتی سپتونا هم خوب نبوده.به خصوص اینکه نازکه و سطحش جوریه که ببخشید خون روش لیز میخوره بدتر هدایتش میکنه برای لکه انداختن.ولی برای روز و تعویض زود به زود خوب و راحت بوده.کسی برای شب مشکلی مثل من داشته؟
من چند وقته که حساسیت شدید گرفتم و خیلیییی اذیت می شم. فروشگاه ها و داروخانه های اطراف ما هیچ کدوم نواربهداشتی خارجی ندارن.
از ایرانی ها هم هر کدوم رو گرفتم ناراضی بودم یا نم پس میده، یا تیکه تیکه می شه و تمام پنبه هاش می ریزه بیرون، خلاصه مستاصل شدم پریود برام شده عذاب
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
ناتاشا جان و (دریا جان) بعضی از نوار بهداشتی ها لایه محافظ روی نوار پرزهاشون جدا می شوند.ولی نه همه اونها چشمک بد نیست کمرو هم خوبه که پیش از این هم گفتم .من خودم کمرو استفاده می کنم که پس هم نمی ده.ولی این هفته آلویز touch feel خریدم صورتی رنگه خیلی خوبه برای شبها یا زمان 6 ساعت خوب پاسخ می ده.هرچند بستگی به اندازه خونریزی هم داره دقت کن روی آنها قطره کشیده که برخی از اونها رنگ شده....
دقت کن که شورت هم بهتره کمی تنگ باشه تا خوب نوار را نگه داره .بخش میانی شورت هم باید اندازه پهنای نوار باشه اگر بالدار باشه حتما باید بالها به شورت درست چسبیده شوند و گرنه از نوارهای بدون بال استفاده کنید که در نمونه آلویز هر دو نمونه آن وجود داره...
منم always استفاده می کنم از اونجایی که شنیده بودم کمیاب شده
1 ماه پیش که رفته بودیم مرز ترکیه از اونجا به اندازه مصرف یکسالم رو خریدم خیلی هم ارزون
البته شوهرم به اصرار زیاد خرید گفت خسته شدم از بس منو فرستادی این دارو خونه اون داروخونه بزار بگیرم تا یک سال راحت بشم (چشمک)
2706