2737
2734
من تو اینترنت یه مدل نوار بهداشتی (belted sanitary napkin) دیدم که با کمربندی که خودش همراهش داره، نوار به خود کمربند متصل میشه و دیگه نیازی به چسبوندن نوار به شورت نیست. اینطوری نوار موقع راه رفتن و فعالیت تو جای خودش ثابت می مونه و حرکت نمی کنه و امکان پس دادن و جمع شدن نوار کمتر میشه. تازه عوض کردن نوار هم راحت تره . ایده خیلی جالبیه.

http://1.bp.blogspot.com/-teboQ17vOgo/TcC06TeGdyI/AAAAAAAAAGs/V5QGpe9lNV8/s1600/pad.jpg

کسی از این مدل نوار استفاده کرده یا تا حالا دیده؟
ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه تامپون ایرانی هم داریم..بخاطر تحریم وارد نمیشه در به در دنبالش بودم..البته الان که اومدم دوبی کلی میخرم میارم..ولی برام جالب بود که ایرانی هم تامپون زدن؟؟؟؟
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
وای نمی دونید چقدر نوار کمرو خوبه من که تازه گرفتم خیلی راضیم.
ولی از دید من نوارهای بهداشتی به ترتیب زیر هستند:
کمرو
گلپر
پنبه ریز آبی
پنبه ریز مشبک (خونریزی زیاد روز)
پنبرز شب مشبک خیلی بزرگ (خونریزی زیاد شب)
چشمک
نوار بهداشتی آلویز هم در بین نوارهای خارجی عالیه.
ولی از دید من جنس و فرم شورت در نگه داشتن نوار و ثابت ماندن آن خیلی مهمه.شورت نخی و کمی تنگ.
مونا جون زمانی که خونریزی زیاده بالها ی چسبدارنوار را از شورت جدا کن تا نوار روی واژن بمونه ، نوار نو را توی شورت بچسبون اونوقت نوار استفاده شده را از روی واژن بردار شورت را روی واژن برگردان.
2738
ممنون فرنوش جون،
راهنمایی جالبی برای کثیف نشدن شورت موقع تعویض نوار کردی. واقعا به درد خورد. ولی فکر کنم یادت رفت بگی وقتی بالهای نوار رو از شورت جدا می کنی باید قسمت چسبدار پشت نوار رو هم از شورت جدا کرد تا نوار از شورت جدا بشه و روی واژن بمونه تا بشه نوار جدید رو تو شورت گذاشت. یه را هه دیگه هم اینه که فقط نوار رو با باله هاش به شورت بچسبونی و نوار کاغذی پشت نوار رو جدانکنی تا موقع تعویض سریع با بلند کردن باله ها، نوار از شورت جدا بشه. نظرت چیه؟
فکر کنم همون belted sanitary napkin واقعا ایده جالبیه چون محکم نوار رو رو واژن نگه می داره و نوار به شورت نمی چسبه.

در مورد نوار گل پر هم ، نوار خوبیه و مدلهای خیلی متنوعی داره ولی جدیدا کیفیت قبل رو نداره و به نظر من پرمیس از اون بهتره.
تبلیغ نوار فیلتر دار رو هم من رو کانال ایتالیا دیدم واقعا جالب بود.
ممنون.
مونا جونم ، سپاس از دیدگاهی که دادی،من نوار را حتی اگر به شورت چسبیده باشه جدا می کنم درسته که کمی سخته.نوار های بالدار بسیار خوبن.درباره نوار گلپر هم باید بگم درست می گی خیلی متنوع هست . خوشبختانه بخش میانی نوار برجسته و بسیار نرمه که جلو نشت از واژن را می گیره شاید یکی از گرفتاریهاش اینه که بعضی مدلهاش را باید زود حتماً 3 یا 4 ساعته عوض کرد.
درباره belted s. n. اگر میشه بیشتر توضیح بده.
نوار فیلتر دار منظورت همونهایی هست که میانش آبی رنگه؟
من پیشنهاد می کنم زمانی که خونریزی خیلی زیاده از نوارهای بهداشتی خیلی بزرگ مانند چشمک فلاف یا پنبه ریز مشبک ویژه یا آلویز خیلی بزرگ بدون بال استفاده کنیم.
من به خاطر اینکه نوار خیلی نرم و راحت هست حتی زمانی که خونریزی ندارم نوار را استفاده می کنم.
با سلام
belted sanitary napkin تو بسته اش یک کمر بند داره که نوار روی اون متصل میشه. اگه به این عکس تو این سایت نگاه کنی کاملا متوجه می شی:
http://www.gettyimages.ch/detail/902-12/Archive-FilmsCreative?Language=de
http://girdlesgalore.com/lajaadsanabe.html
ولی مثل اینکه شرکتهای زیادی این مدل نوار رو تولید نمی کنن و تو ایران هم فکر نکنم پیدا بشه.

نوارای گلپر جدید هم هم قطرشون و هم عرضشون کمتر شده.

نوارای فیلتر دار هم وسطشون حالت مشبک داره ولی حالا از وسطشون چطوری پس نمی دن نمی دونم. فکر کنم قدرت جذبشون خیلی بالا باشه.

ممنون.

نانسی جان من از این نوارایی که می گی ایرلید نانسی استفاده کردم، من که بهشون حساسیت داشتم و اصلاً مثل always نمی شه
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
2706