2733
2739
سولماز جون برای برطرف شدن سردردهات باید کلسیم زیاد مصرف کنی که در لبنیات، ماهی و خشکبار وجود داره. در مورد تورم هم بگم که ممکنه تا 1 کیلو به وزن اضافه بشه که البته کم و زیاد میشه و این هم به دلیل تغییر در میزان ترشح هورمونهای زنانه (استروژن و پروژسترون) هست. اصلا جای هیچ نگرانی نیست. احتمالا این تغییرات در بدن تو زیادتره.
د رمورد کمر درد هم که خودم هم به اون دچارم، علتش تجمع مایعات و چربیهای اشباع شده هست که با مصرف محدود نمک و انجام ورزشهای مناسب میشه از اون پیشگیری کرد. در این دوره سعی کن غذاهای کم چرب استفاده کنی و در ضمن اگه میتونی روغن هسته انگور استفاده کن که از انقباضات دردناک جلوگیری می کنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رایکا جونم. یکی از ورزشهای تائید شده در دوران پریودی همین راه رفتن تند هست. اگه این کارو انجام بدی مطمئن باش هم دردت کمتره و هم باعرض معذرت خونریزیت منظم تر میشه.
د رمورد عصبی شدن هم، این یه امر کاملا طبیعیه. علتش هم تغییر در میزان ترشح هورمون پروژسترون هست که نوسانات احساسی شدید رو ایجاد می کنه. اصلا نگران نباش. من وقتی پریود می شم می خوام با همه دعوا کنم.
راستی موضوع مهمی که می خوام بگم اینه که
دردهای معمولی با حالت منوراژی فرق داره. منوراژی حالتی از قاعدگی بسیار بسیار دردناکه که اگه سریعا درمان نشه به علت شدت خونریزی باعث ایجاد کمبود آهنمیشه و علتش هم استفاده از IUD، کمبود ویتامین A و کم کاری غده تیروئید هست.
2738
نه رایکا جون. اتفاقا اگه بتونی تند راه بری یا پیاده روی کنی خیلی عالیه. البته اگه از یه هفته قبل از پریودی دائم پیاده روی داشته باشی دردت خیلی خیلی کم میشه. اینو چون خودم امتحان کردم بهت میگم.

نانسی ممنون از تبلیغت برا ی نوار نانسی !!

من پنبه ریز و چشمک رو پیشنهاد میکنم دوستان خیلی عالی و نا محسوسه!!!

به الویز حساسست دارم ولی تعریفشو شندیم ..

تاپیک خوبیه اگه بشه ا زنظرات همه استفاده کرد..

2706