2737
2734
واای پس بقیه هم مشکل منو دارن. واقعا always بی نظیر بود. خیلی خوب بود و اصلا حساسیت ایجاد نمی کرد...
بچه ها حواستون را جمع کنید از وقتی جلوی واردات always را گرفتن نوع نقلبیش تو بازار زیاد شده. البته رنگ بسته هاش فرق داره و می شه تشخیص داد اما گول اسمش را نخورید که تقلبی هست و جنس مزخرفی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایرانی ها فقط پنبه ریز ..............هم از لحاظ اندازه و هم جذب و هم اینکه مثل بعضی مدل های بیخود بو نمیده...........

always هم از فروشگاه رفاه میخریدم ولی الان نمیاره البته یک مارک دیگه خریدم اونم خوبه مثل always هست اسمش یادم نیست...............

حق با ریحانه جونه. خیلی مراقب باشید. چون شرکت دایا تدبیر که وارد کننده انواع محصولات شرکت P&G بود تحریم شد و دیگه نوارهای آلویز، شامپوهای هد اند شولدرز و سایر محصولاتش وارد ایران نمی شن. سعی کنید از انواع محصولات ایرانی که کیفیت خوبی دارن استفاده کنید.
ریحانه جون توی شهروند نیست. ولی تو هایپر فراوونه. تازه یادمه 1 ماه پیش طرح ویژه گذاشته بود که به ازای خرید 4 بسته 1 بسته رایگان تو بسته بندی خیلی شیک می داد. نمی دونم الان هم این طرح هست یا نه؟
2738
مرسی نانسی جون از اطلاع رسانیت. حتما امتحان می کنم.
چه شانسی دارم من.. به always عادت کردم تحریم شد
شامپو هد اند شولدرز می زنم اونم شنیدم داره کم می شه اما هنوز تو فروشگاها هست.. اما اگه اونم نیاد ....
قرص آلرژی آپوسیتریزن می خوردم اونم دیگه وارد نمیشه . این آنتی هستامین های ایرانی هم که گچه انگار...
خدایا آخر و عاقبت این مملکت و این مردم را به خیر کن
من جدیدا یه مارک استفاده میکنم به نام foreverاز مارکش معلومه که از آلویز تقلید شده .اما من خیلی راضیم.از هایپر استار و کوروش میخرم.تو مایه های آلویز هست-ولی از این مسافرتیهای پنبه ریزهم خوب بود که استفاده کردم
حالا که حرف از تحریم شد برای پوشک بچه هم که مولفیکس استفاده می کنم وقتی رفتم خرید گفتند تحریم شده یا اینکه وارد نمی شه ( یه همچین چیزی )و بجاش چینی وارد می شه و بقیه پوشک های ترک هم همین طور هستند و هر چی که تازه میاد بازار در واقع چینی هستند و بی کیفیت شما هم شنیدید ؟ درسته ؟ اگه این طوره پس چی استفاده کنیم ؟
برا چی الویز گیر نمیاد؟
اینجا که پره.بقالی ها هم دارنش........نه فقط اون.......هر مارکی که ترکیه تبلیغ بکنه اینجا فراوونه
همچنین پوشک ترکیه

من تبریز زندگی می کنم و این مارکها قاچاقی وارد میشه از مرز ترکیه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2706