2737
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
سلام بیمه تامین اجتماععی دارم بیمه تکمیلی هم دارم که پارسیانه اما می خوام ببینم اگه میشه همسرم رو بیمه تکمیلی کنم البته تو محل کارشون چون تعدادشون زیاد نیست جایی قبول نمی کنن برای تکمیلی. می خوام ببینم اگه میشه اونا بیمه بشن من هم از طریق همسرم از بیمه شما استفاده کنم چون شما تو چندتا پست قبل گفتین میشه از هردو بیمه تکمیلی استفاده کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان توپی: اطلاعاتی دریافت نکرده ام elnazmm: لطفا اطلاعات شرکت همسرتون و خودتون رو در خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم مهسا: اگر شما در بیمه ی قبلی عضو بودید و قرارداد جدید پیوسته باشه دوره انتظار ندارد شاد باشید و سلامت.
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2728
سلام هیچ اطلاعاتی دریافت نشد ای میل behzadanfarahani@yahoo.com
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
با عرض سلام خصته نباشید. مادر من میخواد خودشون رو بیمه کار افرین کنن شما اطلاعاتی دارید درضمین. یا اگه بیمه بهتر سراغ دارید ممنون میشم بگید. باتشکر

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

2738
سلام تک تنها: اگر منظورتون بیمه سرمایه گذاری است بهتون پیشنهاد می کنم حتما از یکی از شرکت های بزرگ دولتی و نیمه دولتی (ایران-دانا-آسیا-البرز)خرید کنید چون این یک بیمه نامه طولانی مدت 10-20-30 ساله هست و بعد از مشکلاتی که برای بیمه توسعه و دی پیش آمد خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری از بیمه خصوصی پیشنهاد نمی شود الآن شرکت بیمه توسعه با اینکه موسسه مالی توسعه و بخش های مختلف دیگر پشتوانشه و بیمه دی با پشتوانه بنیاد شهید و بانک دی در پرداخت هاشون به مردم دچار مشکل شدند لطفا در گوگل مشکل بیمه توسعه و دی رو سرچ کنید تا ببینید چه اتفاق وحشتناکی در صنعت بیمه ی خصوصی در حال وقوع هست اگر منظورتون بیمه تکمیلی هست لطفا اطلاعات کامل تری برای من ارسال کنید ضمنا شماره های تماس دفتر ما در صفحه ی اول این پست وجود دارد با ما تماس بگیرید من و همکارانم در خدمت شما هستیم شاد و پیروز باشید
دوستان زیادی تا به حال از سوی ما پاسخ سوالاتشون رو گرفتن و البته خیلی ها هم نه بسیاری از دوستان رو تلفنی در خدمتشون بودیم خوشحال می شیم اگر رضایت و نارضایتی بوده و یا راهنمایی صحیح و یا غلطی شدید اون رو در این صفحه مطرح کنید. سپاسگزارم بیمه دانا
دوستان عزیزی که در اینستاگرام عضو هستند جهت دریافت آخرین اطلاعات به روز بیمه ای و تخفیفات ویژه در صورت تمایل صفحه بیمه دانا را فالو نمایند سپاسگزارم بیمه دانا آی دی:bimehdana
سلام.خسته نباشید.مابیمه تکمیلیمون داناس.سقف زایمانش 5 ملیونه.اما وقتی رفته بودم بیمه دانا پرسیدم گفتن که با صارم قرارداد ندارندو خودمون اول باید همه هزینه هارو پرداخت کنیم بعد ببریم بیمه تازه معلوم نیست چقدشو برگردونن.یعنی ممکنه چقدشو برگردونن؟مثلا اگه 5 تومن هزینه کنیم چقد برمیگردونن؟
مامان اردیان: سلام فرانشیز به عهده ی بیمه گر اولتونه-تامین اجتماعی یا خدمات درمانی و... هزینه های غیر قابل پرداخت مثل اتاق خصوصی و وی ای پی و لباس و پمپ درد و موارد اینچنین هم کسر می شه و موارد دیگری هم وجود داره فرانشیز قراردادتون چقدره؟ البته دستمزد پزشکتون تا حدی پرداخت می شه می تونید کد ملی بیمه شده اصلیتون رو برای من طی پیام خصوصی بفرستید تا موارد رو چک کنم براتون موفق باشید
2706