2703
2553
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 192969 بازدید | 817 پست
سلام خسته نباشید

لطفا بگید اگر توی تصادفات...........ماشین رو درست کنی بعد کوپن ببری بیمه.......هزینه پرداخت میشه؟
آخه آقایی که به ماشین ما زده گفته بوده ماشین رو درست کنیم براش فاکتور ببریم تا پولش رو بده...........
ولی الان که دیده زیاد شده میگه کوپن میدم!!!
بیمه اینطوری قبول میکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
ببخشید مدتی است که وقت آزادم بسیار کم شده
اما سعی می کنم بیشتر بیام

با تلفن دسترسی به من سریع تره

پیروز باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2456
نیاز:بعیده شرکت بیمه دیگه قبول کنه ولی خسارت شما به عهده ی مقصره چه بیمه بده یا نده اون فرد باید خسارت رو بده
البته به شرط اینکه بتونید اثبات کنید حتی می تونید شکایت کنید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
narin:بسته به قرارداد شما متغیره
لطفا پاسخ های قبلی رو بخونید

شاد باشید
دوستان بزرگوار اگر مروری به پاسخ های قبلی من داشته باشید معمولا به احتمال زیاد پاسخ خواهید گرفت
اما من سعی می کنم به سوالات به صورت جداگانه هم پاسخ بدم
دوستان بزرگوار اگر مروری به پاسخ های قبلی من داشته باشید معمولا به احتمال زیاد پاسخ خواهید گرفت
اما من سعی می کنم به سوالات به صورت جداگانه هم پاسخ بدم
2714
سلام و خسته نباشید

بیمه تکمیلی من داناست و سقف جبران هزینه زایمان رو ٢٥٠٠٠٠٠ تومان و فرانشیز رو ١٠ درصد برامون لحاظ کردن. دکتر من بیمارستان عرفان زایمان می کنه و می گه دانا بعد از چند ماه ٤٠٠ تومان به من دستمزد می ده.
حالا سوال من اینه که اولا هزینه بیمارستان رو ایا اول خودمون باید پرداخت کنیم و بعد دانا به ما پرداخت می کنه و دوم اینکه سهم دستمزد دکتر از همون دو میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت خواهد شد؟
این رو هم بگم که هزینه بیمارستان دو میلیون و پانصد هزار تومان هستش و دکتر هم علاوه بر ٤٠٠ تومان یک میلیون هم تو مطب از من می گیره

واقعا ممنون می شم اگه جواب منو بدین
سلام
هر دو روش امکان پذیره
اگر هزینه بیمارستانتون با بیمه تامین اجتماعی این عدد می شه تکمیلیتون فقط برای بیمارستان کفایت می کنه اما اگر بدون تامین اجتماعی این عدده خب بخشیش رو می تونید از تامین اجتماعی بگیرید و مقداری هم برای دستمزد می مونه
در حالت اول پیشنهادم گرفتن معرفی نامست از بیمه برای بیمارستان تا مستقیم بیمه به بیمارستان پرداخت کنه و در حالت دوم پیشنهاد می کنم هزینه کنید و بعد از بیمه بگیرید

شادمان باشید
سلام.
من بیمه تامین اجتماعی هستم با تکمیلی ایران که زایمانو تا 1500000با فرانشیز در درصد میده.بیمارستان به ما گفته اگه نامه بیمه بیارین دیگه صورتحساب بهمون نمیده حالا جسارتا دوتا سوال؟
-ما دیگه نمیتونیم از تامین اجتماعی چیزی بگیریم؟
-اگه کل هزینه ما دومیلیون بشه بیمه تکمیلی چقدرشو میده؟ممنونم.
سلام آقای فراهانی با تشکر ازز وقتی که برای کار بران این سایت می گذارید چند تا سوال داشتم
1 . من بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح هستم و بیمه تکمیلی هم داریم ولی نمی دونم کدوم شرکت این بیمه را ساپورت می کنه می خواستم ببینم بیمه تکمیلی دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح را بیمه دانا ساپورت می کنه ؟

2. من برای مراجعه به بیمارستان ها برای اینکه از مزایای بیمه تکمیلی استفاده کنم باید اسم شرکتی که بیمه تکمیلی از آنجاست را بگویم (مثلا بیمه دانا) یا باید بگویم بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح هستم و بیمه تکمیلی هم دارد .
ممنون می شوم من را راهنماییی کنید
محیا:یه راه اینه که ار بیمه ایران معرفی نامه نگیرین .اول هزینه کنید بعد فاکتور رو ببرید تامین اجتماعی و بعد کپی برابر اصلشو به ایران
که البته این به شرطیست که بیمارستان با تامین قرارداد نداشته باشه
در کل این راه پیشنهاد نمیشه
اما اگر معرفی نامه گرفتین بعد ار 2-3 ماه می تونید کپی برابر اصل فاکتور رو از ایران بگیرین و برین تامین اجتماعی
هزینه رایمان رو اکثرش رو می ده
البته به جز برخی هزینه ها که خارج از تعهده

پیروز باشید
2706