2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
نویده:بله مشکلی نیست
اگر جنبه ی زیبایی نداشته باشه و درمانی باشه تحت پوشش هست
البته مگر اینکه شرکت بیمه ی شما این پوشش رو برداشته باشه
اما معمولا پوشش داره
ممکنه اگر این جراحی تو مطب باشه بیمه زیر بار نره
من اطلاعات کامل تری برای راهنماییتون نیاز دارم

سلامت باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید ولی بیمه توی ایران مثل بقیه چیزها برای یک قشر خاصی هست . رفتم بیمه تکمیلی کنم می گن ما نمی تونیم به شما بیمه بدیم !!!!!!!!!!!!!!!!! می گم چرا ؟ می گن چون شما خودتون می خواهید که بیمه بشین ، یعنی بیمه رو لازم دارین و بیمه شمارو بیمه نمی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

گفتم بیمه فقط اونایی رو که بیمه رو لازم ندارن بیمه می کنه ؟؟؟؟

مملکته امام زمان هم از این حرفا آدم باید بشنوه ؟ بیمه اومده که کمک کنه به خانواده ها یا فقط پول در بیاره ؟

پولشون حلال نیست .
2728
گلی جون: بیمه تامین اجتماعی تکمیلی؟
من متوجه موضوع نشدم
بیمه ی تکمیلی تامین اجتماع نداریم
بیمه ی تکمیلی مربوط به یکی از شرکت های تجاری دانا ایران آسیا و ... هست
لطفا اطلاعات کامل تری بدید

سپاس
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
بهارک: هم شما درست می گید هم بیمه
شما از این جهت که در اغلب کشورهای پیشرفته همه از یک بیمه ی کامل بهره مند هستند اما در ایران خیر

اما بیمه از این جهت نمی تونه شما رو بیمه کنه چون بیمه ی تکمیلی یک بیمه ی گروهی هست یعنی شما باید از طرف شرکت یا ارگانی که کار می کنید و به همراه همکاراتون بیمه بشید
بعضی شرکت ها بیمه ی انفرادی هم دارند اما به درد کسایی که به زودی هزینه های ویژه ای دارن نمی خوره
اگر فکر می کنید کمکی از دستم بر میاد بفرمایید

در پناه خداوند
ببخشید اشتباه نوشتم...

روی بیمه ام نوشته صندوق تامین اجتماعی(سازمان تامین اجتماعی)

روش عکس ابن سینا است...

بیمه گذار هم دانشگاه میباشد...

چطور میتونم بفهمم چقدر از هزینه زایمان رو در بیمارستان خصوصی رو بیمه من پرداخت میکنه؟؟؟

و اگه مقدار کمشو پرداخت میکنه چیکار میتونم بکنم برای کاهش هزینه ها؟؟؟؟

الان 5 ماه و نیم باردارم..
لطفا راهنمایی کنید..
ممنون
گلی جون: مشخصاتی که شما می دید مربوط به دفترچه ی بیمه تامین اجتماعی هست نه بیمه تکمیلی
نمی دونم شاید من درست متوجه نشدم

نوازش: بیمه ی بانک ها خاص هست و معمولا همه ی هزینه ها رو پرداخت می کنه
در واقع از بیمه تکمیلی کامل تره

موفق باشید
یادمون نره

داشتن یک بیمه ی حتی ضعیف از نداشتنش بهتره

شاد باشید
باسلام .اقای فراهانی من شوهرم بیمه تکمیلی دانا هستیم. برای زایمان سزارین بیمارستان پرسیدم 2500 میگیره و دستمزد دکتر جداگونه تو مطب میگیره .نمیدونم شاید حدود 1 تومن.
حالا باتوجه به این دوتاسوال دارم...
1- از دستمزد دکتر که تو مطب میگیره چیزی بیمه میده/.؟

2- از این 2500 بیمارستان چقدرشو بیمه میده؟

اصلا قانون و سقف بیمه تکمیلی برای سزارین چقدره مبلغش؟

3_بیمارستان عرفان و پاسارگاد تحت بیمه تکمیلی دانا هستن؟

مممنونم
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2706