2733
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
با سلام مجدد
اقای فراهانی سوالی پرسیده بودم که ازم خواسته بودید مبلغ فرانشیزم را عنوان کنم یکبار دیگه کل سوالم رو هم می نویسم که به شما زحمت ندم. ممنون میشم جواب بدید:

بیمه تکمیلی بنده با فرانشیز 10% تا سقف 3000000 تومان را پوشش می دهد. سوالی که از شما دارم اینه که در صورتی که من بیمارستانی انتخاب کنم که تحت پوشش بیمه ام نباشد تا چه حد به شرکت بیمه امکان کم پرداخت کردن هزینه ها را داده ام. آیا قانون خاصی برای تعیین تعرفه ها وجود دارد یا دست شرکت های بیمه در این مورد باز است؟؟؟ و اگر شرکت بیمه مبلغ کمی پرداخت کند امکان گرفتن مبلغ بیشتر امکان پذیر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
من یکماهه بیمه تامین اجتماعی محل کارم هستم. بیمه تکمیلی ندارم، یکماه و نیم دیگه تاریخ زایمانمه. میتونم بیمه تکمیلی بشم؟ این بیمه های تکمیلی خود اختیاری ندارن؟ یعنی همسرم بره خودش خودشو بیمه کنه.. آخه شغلش آزاده...
مرسده:صرفا اگر محیط کار شما قرارداد بیمه تکمیلی داشته باشه و شما رو بیمه کنن امکانش هست اون هم در شرایطی که قراردادشون بدون دوره ی انتظار زایمان باشه که معمولا بین 6 یا 9 ماهه
متاسفانه روش های دیگه به نتیجه نمی رسه

در خصوص سوال های دیگه در اولین فرصتی که داشته باشم پاسخ می دم

شادمان و موفق باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2728
آقای بیمه دانا ظاهرا دیگه اینجا سر نمی زنین ............. حیف واقعا ....

من یه سئوال داشتم می خواستم بدونم من که تا خرداد سال بعد بیمه تکمیلی دانا دارم اگه تو این مدت دیگه بیمه تامین اجتماعی برام رد نشده بازم می تونم از خدمات بیمه تکمیلیم تا خرداد استفاده کنم یا خیر .... ممنون می شم اگه اومدین جوابمو بدین .....
قصه گو نیستم اما هزار ویک شب چشمانت شهرزادم می کند...
سلام اقای بیمه دانا.من بیمه تکمیلی sosاز طریق بیمه پاسارگاد دارم و زایمانم فروردین هست و این که میگن 6 ماه قبل زایمان باید بیمه شده باشی برای من 2 هفته از 6 ماه کم میاد یعنی میشه 5 ماه و 2 هفته از تاریخ بیمه شدن.ایا بیمه هزینه سزارین رو میده با این شرایط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2738
سلام.من شوهرم کارمند و بیمه تامین اجتماعی هستیم.بیمه تکمیلی هم هستیم.من باردارم و دکترم یک میلیون زیر میزی واسه سزارین میگیره و این کارو توی مطب انجام میده و توی دفترچه بیمه مینویسه.
میخواستم بدونم بیمه تکمیلی این پول و میده؟

shima:بله اکثر بیمه ها بخشی از زیر میزی رو پرداخت می کنن که البته پرداختش چارچوب هایی داره
اما مجموع هزینه های بیمارستانی و زیرمیزی تا سقف تعهد زایمان بیمتون هست
شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2706