2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
Azi:farzande shoma be surate mojaza ta,ahodate khodesh ro dare.mizanesh taa saghfe bastari bimarestanie
Bayad bebinid dar gharardade shoma in saghf cheghadre
Deghat konid-saghfe bimarestani rabti be saghfe zaieman nadare va mamoolan bishtare

Shaadmaan bashid
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
سلام
از اینکه بعضی مواقع با خط انگلیسی می نویسم عذر می خوام

به امید سلامتی و طول عمر همه ی مادر ها و نی نی های دنیا
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا در اکثر قراردادها باید جمع ضعف یک چشم و بخشی از آستیگمات همان چشم 4 باشه
البته در بعضی قراردادها(خیلی محدود)عدد کمتری ملاک هست
قبل از انجام حتما ویزیت پزشک معتمد هم باید بشید

عدد تعهد هم به قراردادتون مربوط می شه
اگر برای من راجع به قراردادتون بنویسید چک می کنم و بهتون اطلاع می دم
2728
مهرآفرین:اکثر بیمه ها تا سال قبل نمی پذیرفتن اما قراردادهایی که امسال بسته می شه قابل ارایه است
برای من قراردادتون رو بنویسد تا چک کنم
دوستان خواهش می کنم اگر نظر و انتقادی و یا حتی تشویقی دارید برای ادامه یا عدم ادامه کار این صفحه بنویسید

سپاس
شادمان و پیروز باشید
مرسی بابت پاسختون. راستش ما اصلا بیمه تکمیلی نداریم چون شرکتی که شوهرم توش کار میکنه کلا 4 تا پرسنل بیشتر نداره و شغل دیگشم آزاده و خودشه فقط و اینطور که من فهمیدم این بیمه گروهی هستش و خود بیمه برای تعداد بالا این بیمه رو میگذاره:( ولی علت سوالم این بود که کلا در این مورد بدونم . ولی واقعا هیچ راهی نیست که ما بیمه تکمیلی بشیم؟! اینجوری که خیلی بده چون مثلا مشاغل آزاد که برای خودشون کار میکنن( که البته تو جامعه نسبت به مشاغل دولتی کم هم نیستن) نمی تونن این بیمه رو داشته باشن !
.
.
در ضمن بابت تاپیک خوبی که راه انداختید خیلییییی ممنون:))
Sadaf:forsate azad inja tozih midam
Mehrafarin:az sherkate bimatoon telephoni beporsid,bimarestan etelaa nadare

Shado pirooz baashid
سلام اقا یا خانوم فراهانی من یه سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین اگه اطلاعی دارین.
مادر من جدیدا بیمه طلایی فرهنگیان باز نشته شده و منو با خودش بیمه کرده که منم متاهل هستم و شهریور زایمان می کنم .من می تونم از این بیمه استفاده کنم با توجه به متاهل بودن و اینکه در زمان بیمه شدن باردار بودم؟؟؟؟؟
با تشکر فراوان
مامان نسیم:شما تحت کفالت مادر نیستید و نمی تونستید بیمه بشید
و فکر نمی کنم بتونید شما استفاده کنید
لطفا با شرکت آتیه سازان حافظ تماس بگیرید و بپرسید یا به سایتشون مراجعه کنید
اما من دیدگاه خودم رو گفتم
شاید من اشتباه کنم حتما بپرسید
2706