2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
صوری: بله می تونید هردورو داشته باشید مدت دوره انتظار وابسته به شرایط قرارداده اگر بتونید از بدون سقف استفاده کنید که احتمالا بدون سقف دوره انتظار نداره خیلی خوبه مشکل قانونی براتون پیش نمیاد شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام. جناب آقای بیمه گزار. همسر من کارمند بنیاد تعاون ناجا هست و بیمه تکمیلی ما (امید )هستش می خواستم بدونم فرانشیز چند درصد هست و با کدام بیمارستان های خصوصی زنان و زایمان قرارداد دارید ممنون می شم جواب بدهید
2728
با سلام و خسته نباشید من کارمند هستم و دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی- آبان زایمانه - اداره هر سال مهر اقدام به قرارداد با بیمه تکمیلی پارسیان میکنه - میخوام مهر ماه بیمه تکمیلی بشم به نظرتون پارسیان هم مدت انتظار شش ماهه داره واسه زایمان؟ ممنون میشم جواب بدید
آقای مهربانی ها خودتون مواظب هدیتون باشین...... ناز پسرم35 هفتشه (خدا حفظش کنه...)
میشه بفرمایید بیمه دانا با کارت طلایی آچه مقدار از هزینه ی عمل پولیپ یا انحراف بینی رو پرداخت میکنه؟؟؟ اکر در بیمارستان طرف قرارداد عمل انجام بشه آیا هزینه ی اضافی لازم است؟؟؟ مدارک لازم برای اثبات این جراحی چیست؟؟؟
سلام، من اگه شماره قرارداد رو بهتون بدم می تونید شرایط قرارداد رو بهم بگین؟
خدایا نگران فردایم نیستم ، چون تو از قبل آنجایی....خدایا خودت گل پسرم رو بهم دادی خودت هم برام حفظش کن ....
elnazmm: بله قرارداد داره متوجه منظورتون نشدم مگه بیمه ندارین؟
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
نغمه: تا دو میلیون رو می تونید بگیرید
روشنا نی نی: اطلاعات شرکتتون و قرارداد رو به صورت خصوصی ارسال فرمایید تا چک کنم براتون
مامان توپی: قسمت اعظم هزینه ها رو پرداخت می کنه بخشی از هزینه های هتلینگ با خودتونه موضوع سوال و شرکت و شهرتون رو در خصوصی ارسال فرمایید تا شماره موبایل پزشک معتمد بیمه رو در شهرتون براتون ارسال کنم قبل از عمل به جهت تایید عدم جراحی زیبایی با مدارکتون تاییدیه بیمه رو بگیرید
jigili67: در پیام خصوصی نام شرکت محل کار شماره قرارداد و شرکت بیمه رو ارسال فرمایید
سلام پوزش از تاخیر در پاسخ ها خواهشمندم در این صفحه اطلاعات خصوصی محل کار یا موارد دیگر رو نگذارید و در صورت نیاز به دریافت اطلاعات خاص قراردادتون، حتما در پیام خصوصی ارسال فرمایید ضمنا شماره های دفتر من و نیز موبایل همکاران در صفحه اول جهت پرسشهای اورژانسی شما آمده است در صورت عدم پاسخ به تلفن همراه لطفا نی نی سایت را پیامک فرمایید زمان مناسب تماس حضورتان ارسال می گردد سپاسگزارم
2706