2737
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193030 بازدید | 817 پست
کیم یخی: بسته به قراردادتون می تونه متفاوت باشه از دویست تا بالای دو میلیون
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
ساینا علی: هزینه کنید فاکتور بدید به بیمه مناسب تره می تونید همون بیمارستانی که طرف قرارداده رو بدون معرفی نامه برید البته بیمه ی شما دولتی نیست و ممکنه یه گیرهایی بدن به پاسارگاد زنگ بزنید البته این رو هم بدونید فاکتور و رسید زیرمیزی رو هم بدید به بیمه کلش به شما بر نمی گرده و یک فرمول داره
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساینا علی: هزینه کنید فاکتور بدید به بیمه مناسب تره می تونید همون بیمارستانی که طرف قرارداده رو بدون معرفی نامه برید البته بیمه ی شما دولتی نیست و ممکنه یه گیرهایی بدن به پاسارگاد زنگ بزنید البته این رو هم بدونید فاکتور و رسید زیرمیزی رو هم بدید به بیمه کلش به شما بر نمی گرده و یک فرمول داره
سلام، من از طرف محل کار همسرم بیمه تامین اجتماعی هستم، می خواستیم واسه بیمه تکمیلی اقدام کنیم! رفتیم خانه کارگر! فقط بیمه ایران داشت! که زیاد خوب نبود! دندان پزشکی را هم شامل نمی شد.... من پدرم بیمه نیروهای مصلحه! گفتند می شه بیمه ی آزاد پدرتون بشید! چون بیمه خیلی خوبیه، مخصوصا بیمه تکمیلیش! تقریبا هزینه درمانش مجانیه...، البته گویا هزینه آزادش کمی بالاست! ولی خوب الان من در مورد هزینه سوال نمی کنم! می خوام ببینم با وجود بیمه تامین اجتماعی، می تونم بیمه نیروهای مصلح هم بشیم؟؟؟ و دوما آیا همه بیمه های تکمیلی دندان پزشکی را شامل نمی شه؟؟
خدایا شکرت
2728
مینا: در روش خانه کارگر معمولا دندانپزشکی ارائه نمی شه ولی اگر تصمیم به بارداری دارید با توجه به میزان دوره انتظاری که بیمه می گه بهتون بد نیست بخریدش من از قوانین نیروهای مسلح اطلاع چندانی ندارم ولی می دونم با بعضی مراکز خوب قراردادهای حتی رایگان دارند از بخش مربوط به خودش بپرسید ولی معمولا پدر شما باید دامادشو بیمه کنه و از طریق همسرتون شما رو چون شما تحت کفالت همسرتون هستید نه پدرتون
آسمانه: از چه طریقی می خواهید بیمه تکمیلی بخرید؟ بسته به نوع قرارداد فرق داره ولی مجموعا برای قراردادهای معمولی دیر شده مگر هزینه های جانبی بارداریتون ضمنا دولت برای زایمان طبیعی یک سری تشویق در نظر گرفته که البته من فقط شنیدم و می تونید تو اینترنت سرچ کنید
2738
ساحل: تامین اجتماعی دوره انتظار ندارد مینا: امکانش می تونه باشه البته عرض کردم من از بیمه نیروهای مسلح اطلاعی ندارم
بیمه بخریم حتی اگر خوبش رو پیدا نکردیم بدش رو بخریم شاد باشید
سلام من 1 ساله بیمه تامین اجتماعی هستم این بیمه هزینه مرخصی زایمان رو می ده . اگه الان تکمیلی هم بگیرم برای زایمان از هر 2 جا می تونم پول بگیرم ؟ یعنی هم مرخصی زایمان و هم مبلغ عمل رو؟
مهسا:بله مشکلی نیست این دو موضوع ربطی به هم ندارند می تونید هزینه ی درمانتون و یا زایمانتون رو بگیرید البته اگر الآن باردارید احتمالا دیر شده برای بیمه تکمیلیتون مگر اینکه محل کار شما یا همسرتون یک شرکت یا سازمان بزرگ باشه که دوره ی انتظار نداشته باشه شاد باشید
مهسا: بسته به نوع قرارداد مشخص می شه 6 یا 9 ماه شما از چه طریقی می خواهید بیمه بشید؟
2706