2737
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
سلام

مونا:با توجه به اینکه معمولا بیمه ها نه ماه دوره ی انتظار می گذارند،اگر زایمان شما قبل از نه ماه دیگر است بعیده کمکی بکنه .ولی هزینه های پاراکلینیکی مثل آزمایشات و سونو و غیره رو می تونید بگیرید
اولویت رو ،بیمه های بزرگ ایران آسیا البرز و دانا بگذارید
اگر نشد تو بیمه های خصوصی کارآفرین خوبه
و نوین و پاسارگاد و پارسیان در یک طبقه است
از دی و توسعه نگیرید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
آرام:اغلب هزینه های نازایی گویا جدیدا از طریق بیمه گر اولیه پرداخت می شه
اما اگر می خواهید از بیمه تکمیلی استفاده کنید اولویت رو به بیمه هایی بدهید که در سوال قبل جواب دادم
هر چند باید بپرسید که در بیمه ای که قراره بخرید اصلا نازایی وجود داره یا خیر

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اقای فراهانی سال نو مبارک
من دو ماهه باردارم وشغل همسرم ازاد هست
وتحت پوشش هیچ بیمه ای نیستم ،
برای کاهش هزینه زایمان میخام بیمه بگیرم ،اما نمیدونم از طریق خانه کارگر اقدام کنم اقدام کنم به صرفه تر هست یا
از طریق شرکت تریتا که به کسانی که بیمه تکمیلی ندارن بیست وپنج درصد تخفیف میده ؟؟
ممنون میشم جوابمو بدین
2731
سلام

نشاط:اینکه الآن باردارید بعیده بیمه ای بتونید بشید که پوشش زایمان بهتون بده
مخصوصا اینکه نمی تونید در گروه قرار بگیرید
اگر بیمه ای بخرید معمولا فقط می تونه هزینه های پاراکلینیکی مثل آزمایشات و سونوگرافی و همچنین فرزندتون اگر خدای نکرده تو بیمارستان هزینه ای داشته باشه رو پوشش بده

من راجع به کارت تخفیف اطلاع خاصی ندارم ولی تحقیق کنید اگر کمکی می کنه بخریدش

شاد باشید
بیمه بخریم

حتی یک بیمه بد
سلام اقای بیمه ی دانا
من چند تا سوال دارم
من اگه خدا بخواد میخواهم عمل اسلیو انجام بدهم و Bmi بالای چهل دارم
من بیمه ی تامین اجتماعی هستم و میخوام توی بیمارستان عرفان عمل کنم ) که طرف قرارداد با تامین اجتماعی نیست() میخواستم بدونم من اگه بعد از عمل برم تامین اجتماعی هزینه های عمل رو به من میده, یا قبل عمل هم باید برم پیش پزشک معتمد تا تایید کنه؟ من عمل صفرع رو هم همزمان با این عمل انجام میدهم بیمه هزینه ی هر عمل رو جداگانه میده یا کلا یکی از عملهام رو تا سقف مورد نظرشون متقبل میشه؟
سوال دیگه ام اینه که من میخواستم از طریق مادرم که معلم هستن بیمه طلایی ایران بشم, و این از اردیبهشت امسال دوباره قرارداد جدید میبنده با اموزش پرورش, میخواستم من اگه اردیبهشت تحت پوشش این بیمه بشم میتونم اخر اردیبهشت عمل کنم که هزینه ها رو هم این بیمه بده یا دوره ی انتظار داره؟
باید انجامش بدم...کافیه بخوام...
2738
سلام آقای فراهانی . خسته نباشید. جواب سوال منهم بدید یک دنیا ممنون. من بیمه تکمیلی پارسیان دارم.سقف هزینه زایمان رو 3 میلیون تومان زده. خواستم بدونم اگه هزینه بیمارستان کلا 2.5 میلیون بشه، یعنی بیمه کل هزینه رو میده یا بخشی از هزینه رو میده...مثلا آزمایشم که 100 تومان شد،70 تومانش رو داد. خواستم بدونم برای زایمان به چه نحو است.... ممنون
Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
سلام اقای فراهانی ..وقت بخیر من بیمه تامین اجتماعی( خودم) و بیمه ارتش ( از همسرم) هستم.. 5 هفته باردار هستم ایا میتونم برای بیمه تکمیلی سریع اقدام کنم؟ اگر میتونم شما کدوم بیمه رو پیشنهاد میکنید که مدت انتظار کمتر از 9 ماه رو داشته باشه.. خیلی ممنون از لطفتون
گاهی خدا انقدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند،تا تو بارها بگویی "خدای من..."
با سلام من الان 2ماهه باردارم وتحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم میخواستم از شما راهنمایی که چه بیمه ای مناسب برای سزارین....ایا بیمه خدمات درمانی ایرانیان خوبه یا تامین اجتماعی؟ برای بیمارستان مادران یا گلستان؟ هزینه ها بالاست؟ راهنمایی کنید سریلعا ممنون..
تو کارت بیمه دانا ما نوشته فرانشیز 30 درصد . (بیمه تامین اجتماعی هم داریم) میخوام بدونم زایمان 4 میلیونی رو چهقدر باید خودمون بدیم؟ لطفا به ایمیلم میل کنید. mrnimagd@gmail.com ممنون
با عرض سلام و خسته نباشید
گاهی دلت از زنانگی میگیرد، میخواهی کودک باشی، دختر بچه ای که به هربهانه ای به آغوشی پناه میبرد و آسوده اشک میریزد زن که باشی باید بغضهای زیادی را بیصدا دفن کنی... آه دلم دوران کودکی را میخواهد...
آقای فراهانی یک سوال ازتون داشتم شوهر بنده شغلش آزاد هست و ما بیمه تامین اجتماعی داریم. ما چطور میتونیم بیمه تکمیلی بشیم؟ چون قصد بارداری دارم میخوام از قبل اطلاعی از بیمه تکمیلی پیدا کنم.
گاهی دلت از زنانگی میگیرد، میخواهی کودک باشی، دختر بچه ای که به هربهانه ای به آغوشی پناه میبرد و آسوده اشک میریزد زن که باشی باید بغضهای زیادی را بیصدا دفن کنی... آه دلم دوران کودکی را میخواهد...
2706