2733
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193059 بازدید | 817 پست
سلام

بله

در صفحات قبل کاملا توضیح داده ام

همزمان از دو بیمه خیر اما اگر یکی کامل پوشش نداد بقیه هزینه را از بعدی بگیرید

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
بیمه بخرید

حتی یک بیمه بد!
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام و ممنون از تاپیک خوبتون

ما یک شرکت خصوصی هستیم که کارفرما می تواند بیمه تکمیلی انجام دهد برای کارکنان ولی تعداد کارکنانی که مایلند بیمه تکمیلی شودبه 50 نمی رسد و حدود 20 نفر هست . همه هم بیمه تامین اجتماعی هستیم..آیا امکانش هست؟ یعنی بیمه تکمیلی ای هست که حد نصاب کمتری از 50 نفر را قبول کند؟

ممنون از پاسخ شما
سلام

بله
احتمال زیاد امکانش هست
جناب دانایی فر سلام

زیرا امکانش رو نداریم که تکمیلی بشیم. نه من و نه همسرم

البته بیمه تامین اجتماعی رو داریم و شغل همسرم هم آزاده و خویش فرما بیمه کردیم.

خانه کارگرر و این برنامه ها رو هم فکر نمیکنم به نتیجه برسه که بشه بیمه تکمیلی کرد.

شما راهنمایی دیگه ایی دارید؟
سلام و احترام

(خانه کارگرر و این برنامه ها رو هم فکر نمیکنم به نتیجه برسه که بشه بیمه تکمیلی کرد.)

چک کردید و نشد؟
لطفا چک کنید اگر نشد مجددا اطلاع دهید

در زندگی امیدوار و خوش بین باشیم

شاد باشید
2738
سلام
همسرم از طرف شرکت بیمه تکمیلی شده ولی درصد کمی از هزینه زایمان رو پرداخت می کنه.
میخوام بدونم امکانش هست که از طریق خانه کارگر هم اقدام کنیم و دو تا بیمه داشته باشیم؟
چون ممکن هم هست به خاطر نارضایتی کارگران بیمه رو بردارن
سلام
ستاره:
1-بله می شه
منتها به شرطی که مواردی که پرداخت نشده به دلیل پر شدن سقف بیمتون باشه ،نه اینکه اصلا قابل پرداخت نباشه
2-اگر الآن باردارید بعیده دیگه بتونید از بیمه خانه استفاده کنید چون معمولا برای زایمان دوره انتظار نه ماهه داره و باید قبل از بارداری بیمه بشید
البته معمولا اینطوره و ممکنه خلاف این هم باشه که البته بعیده
جهت اطلاعات دقیق تر با بیمه ای که اونجا هست صحبت کنید و بپرسید دوره انتظار زایمان چقدره؟

شاد باشید
بیمه بخرید

حتی یک بیمه بد!
سلام آقای فراهانی

من تازه متوجه شدم باردار هستم

میخوام تو بیمارستان صارم زایمان داشته باشم

و میخوام یه بیمه تکمیلی بگیرم که صارم قبول میکنه

ولی سقف بیمه های مختلف رو نمیدونم

ممنون میشم راهنماییم کنید

که کدوم بیمه رو انتخاب کنم که در صد بالاتری رو یرای زایمان پرداخت میکنه
سلام به همگی
بچه ها کسی می دونه چه بیمه ای هزینه های ivf رو شامل می شه ؟
خدایا منو دریاب کمکم کن و راه رسیدن به ارزوهامو بهم نشون بده💝 خدایا شکرت که هدیه مادر شدن را در بهترین شرایط به من دادی بگو امین و برام دعا کن
کدام بیمه برای هزینه های نازایی بهتر است ؟ کسی اگه می دونه ممنون میشم راهنمایی کنه ...
خدایا منو دریاب کمکم کن و راه رسیدن به ارزوهامو بهم نشون بده💝 خدایا شکرت که هدیه مادر شدن را در بهترین شرایط به من دادی بگو امین و برام دعا کن
2706