2733
2734
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
البته فکر می کنم تعهد زایمان اون ها هم همین حدودها باشه و زیاد بالاتر نیست
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتن بیمه بد از نداشتنش بهتره
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2731
سلام
خسته نباشید
من و شوهرم هردو بیمه تامین اجتماعی هستیم
شوهرم کارمند دانشگاه غیرانتفاعیه؛دانشگاه بیمه تکمیلی نمیکنن
به نظر شما کدوم بیمه برای بیمه شخصی یا انفرادی بهتره؟؟؟؟؟
شکر ؛ خدای را که زیباترین معجزه اش را نصیب ما کرد**
سلام ببخشید من یه سوال داشتم
ما تازه ازدواج کردیم و همسرم شغل آزاد داره و کار مال خودشه - ما فقط بیمه معمولی تامین اجتماعی هستیم هردومون .. حالا میخوایم بیمه تکمیلی کنیم متاسفانه اکثرا شنیدم باید حداقل 50 نفر باشند که بیمه بشن ... یعنی ما و آدمایی مثل ما باید چیکار کنن ؟ ما میخوایم حتما بیمه تکمیلی بشیم میشه راهنمایی کنید ؟
2738
سلام من خودم قبلا شاغل بودم ولی الان دیگه سرکار نمیرم و از بیمه بیکاری استفاده میکنم.با بیمه که تماس گرفتم گفتن امکان تکمیلی کردنشوجود نداره میخواستم بدونم راه دیگه ای واسه ما وجود داره یا نه؟در ضمن من4ماه دیگه زایمان دارم شنیدم باید 6ماه قبل زایمان تکمیلی باشم.شانسی هست؟
میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!
به نام خدا

اگر به صفحات قبلی مراجعه کنید پاسخ کامل این سوالات هست

شاد باشید
سمیه 1392

اول اینکه میبایست بیمه داشته باشید(بیمه تامین یا خدمات و ...)
دوم اینکه بیمه تکمیلی تا جایی که من میدونم از طریق شرکتها و ادارات و ارگانها و ... انجام پذیره و خانوادگی بیمه نمیکنند.

سلام
سمیه:پاسخ ارسال شد

دماوند:بسته به قرارداد شما دوره ی انتظار :
3 ماه 6 ماه 9 ماه و یا بدون دوره ی انتظار است
اطلاعات قرارداد و شرکتتان را به صورت پیام شخصی ارسال کنید تا برایتان چک کنم

شاد باشید
2706