2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
tara_n1365

salam
javab dadam
ghablan say karde boodam javab bedam gooya emailetoon ro baste boodid

aval khane kargar ro pishnehad mikonam
dovom inke talash konid majmooe sherkatha ro be 50 nafar beresoonid(azaie asli va khanevade)ke fekr konam beshe
sevom soraghe enferadi berid

har chand age betoonid sherkatha ro yekparche gharardad bebandid az hame behtare

shad bashid
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
linke enferadie digari be gheir az sos ham baratoon ersal kardam

sabte nam konid amma dar kenaresh mozooate digeii ke inja neveshtam ro made nazar gharar bedid

shad bashid
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آقای فراهانی از دیدن تاپیک شما خیلی خیلی خوشحال شدم...
منم چند تا سوال دارم..اول اینکه خودم تحت پوشش بیمه تکمیلی سبز البرز هستم....و از طرف همسرم هم تحت پوشش بیمه تکمیلی پاسارگارد هستم که البته یک گوشه از کارت زده sos می‌خواستم بدونم بیمارستان عرفان با توجه به این بیمه‌ها هزینه زایمان چقدر در میاد؟
و سوال دوم اینکه می شه از هر دو تا بیمه تکمیلی‌ام استفاده کنم؟
و در صورتی که نمیشه بهتره از کدوم بیمه استفاده کنم....سبز البرز...یا پاسارکاد و sos ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
2728
soha:
سلام
بخش دوم سوال
بله قانونا می شه از هر دو استفاده کنید
ابتدا از اون بیمه ای که تعهد بیشتری داره استفاده کنید بعد مدارک رو از بیمه اول کپی برابر اصل کنید برید بیمه ی دوم

بخش اول:
سوالتون ناقصه
من نیاز دارم بدونم تعهدات قراردادتون چقدره

می تونید از همسرتون بخواید با من تماس بگیرن تا براشون توضیح بدم
شاد باشید
به نام خدا

دوستانی که برای سوالاتشون تماس می گیرن در صورت عدم پاسخ من حتما و حتما اس ام اس بزنن و بنویسن به خاطر صفحه ی نی نی سایت تماس گرفتن
من زمان تماس مناسب رو براشون ارسال می کنم

سپاسگزارم
سربلند باشید
سلام اقای فراهانی
ازتزن سوال دارم ممنون میشم سوالمو جواب بدین من بیمه تکمیلی اسیا هستم تا١/٥هزینه زایمانو میده من الان ٥ماهمه میخواستم از طریق همسرم بیمه تکمیلی بشم که بتونه مابقیه مبلغو بگیره از بیمه اما شرکتشون گفت چون بصورت گروهی بیمه میکنن ٢ماه قبل همه رو رد کردن نمیشه ایا راهی هست که منو بیمه کنه؟
یه سوال دیگه اگه من بخوام بصورت تکی خودمو از بیرون بیمه تکمیلی کنم کدوم شرکتا هستن که این کارو انجام میدن؟با توجه به این که ٥ماهمه میشه ؟
Lilypie Pregnancy tickers
sara:
bale dorost goftan
bimeie takmili yek maah forsat dare
magar inke jadidol estekhdam bashan

baiide betoonid bimeii peida konid ke doreie entezar nadashte bashe
makhsoosan agar bekhaid bime haie enferadi bekharid

shad bashid
با سلام
آقای فرهانی می خواستم بدونم برای اینکه بیمه تکمیلی بشیم باید از طریق یک شرکتی که کارکندش هستیم بیمه بشیم یا اینکه این تعداد افراد می تونن 50 نفر غریبه هم باشند که کارمند یک ارگان نباشند؟
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

melody

سلام
عضو یک سیستم شرکت ارگان
سلام آقاهای فراهانی
مرسی که جواب دادین
یه سوال دیگه داشتم
این شرکت تریتا چیه؟شما اطلاعایی دارین ؟من تو نی نیسایت دیدم
آیا برا من که بیمه تکمیلی دارم هم قابل استفاده هست؟یا با بیمارستانایی که طرف قرار داد نیستند؟
Lilypie Pregnancy tickers
سلام اقای فراهانی من بیمه تکمیلی ایران هستم بیمارستانم با بیمه قرارداد نداره گفته نامه میدیم از بیمه بگیرین میخواستم بدونم حداکثر چقدر طول میکشه پول و بهمون برگردونن ؟بعد فرانشیز که 10درصد بیمه پایه که تامین اجتماعی حساب میکنه؟ باتشکر
2706