2726
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193017 بازدید | 817 پست
با سلام .
دکتر من برای دستمزد زایمان از من پرسید بیمه تکمیلی دارم یا نه . اگه بیمه تکمیلی دارم 400 واگر بیمه ندارم باید 800 تو مطب پرداخت کنم. البته من بیمه تکمیلی پارسیان با سقف پرداخت 1500000 دارم. یعنی اون 400 تومان مابه التفاوت رو بیمه پرداخت میکنه؟ و آیا از سقف پرداخت کم میشه؟
سلام آقای فراهانی،میخواستم بدونم شما راجع به بیمه تکمیلی (شورای خلیفه گری ارامنه با همکاری بیمه دانا) اطلاعاتی دارید؟ من از اول اسفند عضو این بیمه شدم،میخواستم بدونم بیمارستانای طرف قراردادش همون بیمارستانهای دانا هستش و اینکه این بیمه برای رفع عیوب انکساری چشم 1.000.000 تومان پرداخت میکند با فرانشیز 20 درصد،حالا اگه به فرض هزینه این عمل بشه 1.500.000 با وجود بیمه تامین اجتماعی و این بیمه در نهایت خودم چقدر باید پرداخت کنم؟؟
پیشاپیش از توجهتون سپاسگذارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام آقای فراهانی
من 2 بیمه تمکیلی سینا و سامان را دارم. آیا می تونم از هردوی اینها برای هزینه ی زایمان استفاده کنم؟
اگر جوابتون مثبت هست به چه صورت باید اقدام کنم؟
با تشکر
سلام جناب آقای فراهانی

من از طریق همسرم که کارمند وزارت دفاع هست بیمه تامین اجتماعی هستیم و بیمه تکمیلیمون بیمه داناست
میخواستم بدونم برای بیمارستان آتیه که هزینه سزارین 3000000و طبیعی 2500000 هست بیمه چقدرشو به من میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers
2728
سلام آقای بیمه دانا
در خصوص بیمه ی تکمیلی به صورت انفرادی طرح جدیدی نیومده؟
همسر من بیمه تامین اجتماعیه و خودم هم بیمه ی زنان خانه دار . به هیچ صورتی نمیشه 50 نفر پیدا کرد. راه حل چیه؟
کسانی که نظام مهندسی دارند می تونند از طریق نظام مهندسی بیمه ی تکمیلی بگیرند؟
سپاس از پاسخگویی شما
به نام خدا

دوستان بزرگوار عضو نی نی سایت
سلام
از اینکه از صفحه ی من در نی نی سایت بازدید کرده اید سپاسگزارم
امیدوارم امکان استفاده از بیمه نامتون و یا خرید بیمه نامه مناسب برای هزینه های درمانیتون رو پیدا کرده باشید

اگر سوالاتی دارید و در پاسخ های قبلی من جوابش رو پیدا نمی کنید خواهشمندم علاوه بر طرح در صفحه به صورت پیام هم برای بنده ارسال کنید تا زودتر جواب بدهم
زیرا روزانه چندین بار ای میل من چک می شود اما نی نی سایت به این صورت نیست

طرحی دارم برای دوستانی که از صفحه ی من در نی نی سایت دیدن کرده و یا پیام گذاشته اند

به شما پیشنهاد خرید بیمه نامه ی سرمایه گذاری و تامین آینده بیست ساله برای فرزندتان و همچنین بیمه نامه عمر برای خود و همسرتان را با شرایط ویژه ای دارم

خواهشمندم اگر کمی به این موضوع علاقه مندید حتما برای من پیام بگذارید تا اطلاعات کامل تری را برای شما ارسال کنم

سپاسگزارم.

فراهانی.
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

========================================================================================================================================

به نام خدا
خبر ویژه:
بسته ی ویژه بیمه آتیه فرزندتون و همچنین عمر شما و همسرتون مخصوص نی نی سایت روز 31تیر ماه در این صفحه ارائه می شه
پیش ثبت نام مرحله ی اول تا 7 مرداد
صرفا پیش ثبت نام انجام می شه و هزینه ای نداره
حتما به دوستان دیگه هم اطلاع دهید.
سپاسگزارم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=100721&PostID=4632602#4632602

===================================================================
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091

========================================================================================================================================

به نام خدا
خبر ویژه:
بسته ی ویژه بیمه آتیه فرزندتون و همچنین عمر شما و همسرتون مخصوص نی نی سایت روز 31تیر ماه در این صفحه ارائه می شه
پیش ثبت نام مرحله ی اول تا 7 مرداد
صرفا پیش ثبت نام انجام می شه و هزینه ای نداره
حتما به دوستان دیگه هم اطلاع دهید.
سپاسگزارم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=100721&PostID=4632602#4632602

سلام

با تشکر از دوستانی که توسط ای میل جهت بیمه ی آتیه فرزند ثبت نام کردند

به ترتیب ثبت نام تا 12 مرداد جهت پی گیری موارد با ایشان تماس خواهیم گرفت

از اعتمادتان ممنونیم

شادمان باشید
سلام
بیمه نامه ها ارسال شد
در صورت عدم دریافت تا 18 مرداد اطلاع دهید

شادمان باشید
.
سلام
بیمه نامه ها ارسال شد
در صورت عدم دریافت تا 18 مرداد اطلاع دهید

شادمان باشید
.
سلام همسر من کارمند یکی از اداره جات دولتیه ماچند ساله که بیمه تکمیلی دانا هستیم ولی به خاطر اینکه خیلی اذلیت میشدیم تا مبلع کمکی بیمه رو بگیریم امسال همسرم این بیمه رو لغو کرد وحالا که به صورت اتفاقی باردار شدم میخواد دوباره بیمشو به کار بندازه البته با کسایی که مسول این برنامه هستند در محل کلرش صحبت کرده واونها گفتند خیلی کار سختیه ودرصد امکانش خیلی پایین ولی میشه یه کارهایی کرد حالا میخوام بدونم من میتونم امیدی به این موضوع داشته باشم یا نه فقط دوندگیه بی خوده
الهی و ربی من‌لی غیرک 
2706