2733
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
مامی عسل:اول با بیمتون تماس بگیرید ببینید آیا در قرارداد شما نازایی هست یا نه؟
قرارداد نداشتن با بیمارستان مهم نیست
اگر قرارداد نداشت هزینه می کنید بعد فاکتورها رو می برید بیمه

اکثر شرکت های بیمه نازایی رو پرداخت می کنند اما به شرطی که در زمان انعقاد قرارداد سازمان شما این تعهد رو خواسته باشه

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
جناب آقای فراهانی بسیا بسیار بسیار از لطف شما ممنون و متشکرم
ما گاهی احساس می کنیم که درهای امید برویمان بسته می شوند ولی انسانهای بزرگواری چون شما را خداوند مامور میکند که بدون هیچ چشم داشت مادی روزنه امید را بروی ما بگشاید
بسیار ممنون که هستید و بزرگوارانه جواب سوالات ما را می دهید.
جناب فراهانی همانطور که عرض کردم من بیمه تکمیلی آسیا هستم ولی چون در شهر کوچکی زندگی می کنیم شوهرم نمی تواند از اداره اش قرارداد را بگیرد اگر این کار را بکند همه متوجه ناباروی من می شوند و....
سئوال اولم این است که زمانی که ما بیمه تکمیلی می خواستیم شویم از ما پرسیدند از کدام نوع ویژه یا عادی و ما ویژه را انتخاب کردیم آیا امکان دارد نازایی شامل همین ویژه باشد؟
دوم :جناب آقای فراهانی طبق نظر شما که احتیاج به قراردادبیمارستان با تکمیلی نمی باشد ومن خودم می توانم هزینه کنم و بعد از بیمه بگیرم آیا باید حتما از طریق محل کار شوهرم اقدام به دریافت بشم یا می توانیم از خود بیمه آسیا هم هزینه ها را دریافت کنیم؟(چون ما نمی خواهیم کسی پی به بیماری من ببرد)و چه مدارکی را باید از بیمارستان گرفت مثلا نسخه آمپولها که 2000000میشود را باید نسخه داروخانه را ببریم یا مدرک دیگری احتیاج است؟
ببخشید که طولانی شد
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی عسل:اگر براتون مقدوره از همسرتون بخواهید با من تماس بگیرن تا کامل براشون توضیح بدم

یک توضیح کلی:
شما برای دسترسی به اطلاعات قراردادتون الزامی برای سوال از محل کار ندارید
از طریق بیمه به صورت مستقیم بپرسید
می تونید تماس تلفنی بگیرید و همین قضیه عدم اطلاع همکارای همسرتون رو به کارشناس بیمه آسیا بگید و ایشون هم حتما پشت تلفن و بدون اطلاع از هویت شما برای شما توضیح می ده که آیا نازایی هست یا خیر

در مورد دریافت خسارت هم می تونید مستقیم به بیمه مراجعه کنید

شادمان باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
آقای فراهانی بسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییار متشکرم
من تلفن شما را ندارم.لطفا شماره تماس خودتان را بگذارید

من و همسرم دانشجوی دکتری در خارج از کشور هستیم اگر امکان دارد شما تلفن خودتان را بگذارید مامان من که در جریان نازاییی من هست با شما تماس بگیرد و شما راهنمایی لازم را لطفا به ما بکنید

پیروز و سرافراز باشید
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست.
2731
سلام به همه ی دوستان
اطلاعات تماس با من در صفحه ی اول این تاپیک ذکر شده

شادمان باشید
اقای فراهانی مابیمه تکمیلی ایران هستیم.من میخوام برم بیمارستان بقیه ا..که سزارینش 1700 وتوقراردادهم سقف بیمه برای زایمان 1700.ببخشیدمیخوام بدونم چقدرشومابایدپرداخت کنیم.وچجوری میشه که بیمه به بیمارستان پرداخت کنه یعنی اول ماپرداخت نکنیم بعدبریم ازبیمه بگیریم؟اگه اینطوری باشه تامین اجتماعی پولی برمیگردونه؟
نفس:بعد از دریافت دستور پزشک به بیمه مراجعه کنید و معرفینامه برای بیمارستان بگیرید
مشکلی در استفاده از دفترچه بیمتون وجود نداره و ربطی به هم ندارند

شاد باشید
.
dandelion:به صورت مثال اگر شروع قرارداد(نه چاپ کارت و یا موارد دیگه-باید شروع قرارداد رو بپرسید)1/7/91 وزایمان شما در فاصله این تاریخ تا 9 ماه بعد باشه بیمه پرداختی نداره
در واقع اگر در زمان شروع قرارداد باردار باشید احتمالا شما نمی تونید استفاده کنید

این پاسخ بر اساس اطلاعاتی بود که دادید و گرنه قراردادها با هم تفاوت دارن
2738
شادمان باشید
با سلام و خسته نباشید خدمت آقای فراهانی
امکانش هست من را برای بیمه کردن راهنمایی کنید؟
شغل شوهر من آزاد هست (مغازه دار) به چه صورت باید اقدام کنم؟
چه مدارکی لازم هست؟
مبلغ ماهانه ای که باید برای بیمه تکمیلی پرداخت شود چقدر است؟
بهترین بیمه تکمیلی کدام بیمه است؟
و در آخر ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین منو راهنمایی کنید.
با تشکر از زحمات شما
سلام اقای فراهانی
خسته نباشید و ممنون از راهنمایی هاتون

میشه در مورد بیمه انفرادی تکمیلی جواب این سوالا رو بدین؟

همه بیمه ها تکمیلی انفرادی میدن؟
بیمه دانا انفرادی داره؟
هزینه های زایمان رو میده یا نه؟
و چقدر باید سابقه بیمه داشته باشیم تا بیمه هزینه ها رو بده؟

ممنون
با تم بارون میشه یه تولد شاد و به یاد موندنی گرفت نمونه ها رو تو ا ی ن س ت ا گ ر ا م ThemeBaroon ببینید لینک ت ل گ ر ا م تو ا ی ن س ت ا موجوده
بیمه دانا ! سلام
شاید سوالم تکراری باشه ولی نتونستم همه ی صفحات رو بخونم
من بیمه تامین اجتماعی هستم و بیمه تکمیلی دانا دارم
احتمالا فروردین 92 زایمان خواهم داشت ، برای مثال اگر هزینه زایمان 4 میایون تومان بشه ؟ از هر 2 بیمه چقدر دریافت می کنم ؟ فکر کنم سقف 1 میلیون تومان قید شده در قرارداد
و آیا فرقی بین هزینه زایمان در بیمارستانی که طرف قرارداد با بیمه دانا هست و بیمارستانی که طرف قرارداد نیست وجود دارد ؟؟؟
ممنون
سلام آقای فراهانی.خسته نباشید.ما بیمه خدمات درمانی ایرانیان هستیم.هزینه سزارین تو بیمارستان خصوصی چقدر میشه و بیمه چند درصدشو پرداخت میکنه؟ ممنون میشم جواب بدید
ایلیا جونم 28 فروردین 92ساعت 9 صبح اومد پیشمون. عاشقتیم عزیزم
2706