2733
2734
عنوان

گروه وایبر بنیاد نیکوکاری ترنم مهر

323 بازدید | 10 پست
دوستان هر کی دوست داره جز گروه وایبر این بنیاد بشه بگه تا ادش کنم
استجابت دعا.... بیا تو ضرر نمیکنی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=943693&PageNumber=1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام.دوستان ببخشید که پست تکراری منا همه جا میبینید.... دیگه بریدم... خدایا ناشکری ام را به تنهایی و بی کسی و خستگی ام ببخش... دیگه نمیدونم خوشحالم یا ناراحت... میخندم یا گریه میکنم... خوابم یا بیدار... فقط میدونم دیگه طاقت ندارم... دوستان عاجزانه ازتون میخام برام تو این شبا دعا کنید... 3 ساله بچه دار نمیشم و ماه دیگه برای اخرین بار میخام iui کنم ... امسال متوسل شدم به طفل شیرخواره ی سیدالشهدا... انشالله همه حاجتمندان به حق امام حسین حاجت روا بشند و به حق ناامیدی علمدار کربلا هیچ بنده ای از درگاه خداوند ناامید نشه... التماس دعا....
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
2738